Головна   Пошта  
№8  2009 №7  2009 №6  2009 №5  2009 №4  2009 Архів
Буковинський фестиваль реклами

            ІІІ ВІДКРИТИЙ БУКОВИНСЬКИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ РЕКЛАМИ

     

 

 

     24 квітня 2009 року в ЧТЕІ КНТЕУ було проведено ІІІ відкритий Буковинський студентський фестиваль реклами, присвячений 10-річчю ЧТЕІ КНТЕУ.

 

 Вже не вперше у стінах Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ проходить відкритий Буковинський студентський фестиваль реклами. Цьогорічне відкриття ІІІ відкритого Буковинського студентського фестивалю реклами, присвяченого 10-річчю ЧТЕІ КНТЕУ, розпочалося з урочистого дійства на Центральній площі м.Чернівці, під час якого прозвучав гімн фестивалю у виконанні еРеНБі колективу „Посткриптум”. Також привітали гостей та учасників фестивалю хореграфічний ансамбль „Карпати”, танцювальний колектив „Dance for live”, а у виконанні студентки 3 курсу Віталіни Мельник прозвучала пісня „Земля – любов”, не залишились байдужими гості та учасники фестивалю і до виконання студенткою 5 курсу Наталією Проскурняк пісні „Як у нас на Україні”.

Серед гостей, що відвідали ІІІ відкритий Буковинський студентський фестиваль реклами були Ромат Євген Вікторович – професор кафедри маркетингу та реклами КНТЕУ, доктор наук з державного управління, голова Спілки рекламістів України, член ради з питань реклами при Кабінеті Міністрів України та засновник Українського студентського фестивалю реклами, а також Пирогова Тетяна Анатоліївна – виконавчий директор національного фестивалю соціальної реклами, заступник головного редактора журналу „Маркетинг і реклама”.

      Організаторами цьогорічного фестивалю традиційно виступили кафедра маркетингу та комерційної діяльності ЧТЕІ КНТЕУ, ЧОО «Спілка рекламістів України», ЧОО ВГО «Українська Асоціація Маркетингу», Чернівецький міський центр соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді.

      Метою проведення фестивалю був пошук та популяризація досягнень студентської молоді у галузі реклами, сприяння підвищенню рівня підготовки спеціалістів рекламної справи, допомога студентам-учасникам в успішному працевлаштуванню, відбір кращих робіт та їх представлення на Українському студентському фестивалі реклами (м. Київ) та Міжнародному фестивалі реклами (м. Москва).

       Особливістю цьогорічного фестивалю реклами було те, що значно збільшилася кількість учасників. Так, загальна кількість студентів, що взяли участь у ІІІ БСФР – 156 учасників, що на 71,5% більше, ніж у минулому році,  а загальна кількість представлених робіт – 419, що в свою чергу теж на 94% більше, ніж минулого року. До конкурсу у фестивалі були представлені роботи студентів ЧТЕІ КНТЕУ, КНТЕУ, ЧНУ ім. Ю. Федьковича, Чернівецького коледжу дизайну та економіки, Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу.

      У рамках цьогорічного фестивалю, окрім показу друкованої реклами та демонстрації відеороликів учасників, було проведено майстер-клас Федоряка В.П. – креативного директора рекламного агентства «А.С.С.» на тему: «Канські Леви 2008. Кращі роботи» та Куліпанова С.О. – члена спілки рекламістів України, директора РК «Стім» на тему: «Реклама на грані і за: психологічні аспекти», а також за участі представників вищих навчальних закладів та рекламного бізнесу відбулося засідання круглого столу на тему: «Сучасні тенденції регіонального ринку реклами». Результатом якого стала домовленість про співпрацю й обмін інформацією між ЧТЕІ КНТЕУ та партнерами ІІІ БСФР – Українським студентським фестивалем реклами, Національним фестивалем соціальної реклами, зацікавленою стороною рекламним агентством «А.С.С.», інформаційним партнером газетою «Від і До», Чернівецьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та рекламними агенціями ТзОВ «Добра реклама», «Студія дизайн СВ», ПП «Max-marketing», «ДрукАрт», ПП «Реклама», «T&I», «СТІМ». Разом з тим, учасники круглого столу, прагнучи забезпечити максимальну ефективність здійснюваних заходів при досягненні спільних цілей, визнаючи необхідність розвитку регіонального рекламного ринку та враховуючи необхідність вдосконалення співпраці ВНЗ з фахівцями-практиками з числа провідних рекламних агентств регіону, домовилися брати участь в загальних наукових дослідженнях щодо реалізації рекламних проектів, в тому числі за рахунок міжнародних ґрантів та в організації й проведенні загальних наукових симпозіумів, конференцій, семінарів, круглих столів, фестивалів тощо. Прийнято рішення надавати допомогу в організації підготовки і підвищенні кваліфікації викладачів і співробітників інституту; створювати умови для загальної науково-дослідної роботи студентів, проведення майстер-класів, тренінгів, ділових ігор з проблем формування ринку рекламних послуг; надавати необхідну інформацію для написання курсових, дипломних, магістерських робіт в обумовлених обсягах на запит іншої сторони; залучати студентів інституту для проходження практики з числа співробітників рекламних агентств; максимально наблизити завдання з практики до реальних проблем рекламних агентств для отримання можливості залучення студента до діяльності агентства, запрошувати керівників рекламних агентств до участі в щорічних ярмарках кар’єри, захистів дипломних або магістерських робіт з метою індивідуального знайомства та можливого запрошення на роботу.

     Хочеться зазначити, що цьогорічне оцінювання студентських робіт відбувалося відповідно до таких нормативів: ідея реклами, техніка і якість виконання, гештальт. Членами експертного журі, як і у минулі роки, були спеціалісти рекламного бізнесу (викладачі кафедри маркетингу та комерційної діяльності участі в оцінюванні конкурсних робіт не брали).

   Переможцями ІІІ відкритого Буковинського студентського фестивалю реклами стали: у номінації «Друкована комерційна реклама» 1 місце - Шуляк Богдан (КНТЕУ, ФЕМП), 2 місце – Петрусяк Михайло та Шуляк Богдан (КНТЕУ, ФЕМП), 3 місце – Петрусяк Михайло (КНТЕУ, ФЕМП); у номінації «Фірмовий стиль» 1 місце – Плаксива Мар’яна (ЧНУ, ф-тет фізичного виховання та валеології), 2 місце – Мартинов Олександр (ЧНУ, інженерно-технічний ф-тет), 3 місце - Плаксива Мар’яна (ЧНУ, ф-тет фізичного виховання та валеології); у номінації «Соціальна реклама» 1 місце – Самарський Денис та Ковальський Віталій (ЧНУ, економічний ф-тет), 2 місце -  Кущенко Олена  (ЧТЕІ КНТЕУ, ФЕМ), 3 місце – Фігурська Юліана (ЧТЕІ КНТЕУ, ФЕМ); у номінації «Реклама рідного ВНЗ» 3 місце–  Човганюк Марина (ЧТЕІ КНТЕУ, ФЕМ), у номінації «Реклама рідного міста» 1 місце – Синюк Ельза (ЧТЕІ КНТЕУ, ФЕМ), 2 місце - Ридванський Андрій (ЧНУ, економічний ф-тет), 3 місце –Бауер Василь (ЧТЕІ КНТЕУ, ФЕМ) та Петрусяк Михайло (КНТЕУ, ФЕМП); у номінації «Відеореклама» 1 місце - Гречка Алла (ЧТЕІ КНТЕУ, ФЕМ), 2 місце - Мізюк Валентина та Гринчишин Павло (Чернівецький кооперативний економіко-правовий коледж), 3 місце – Гоголь Євген (ЧТЕІ КНТЕУ, ФЕМ).

      Тож як бачимо, наші студенти, хоча й здобувають економічну освіту, проте всебічно розвинуті, цікаві, ініціативні, творчі, тому щороку з радістю беруть участь в фестивалі і, як не дивно, займають чимало призових місця.

    ІІІ відкритий Буковинський студентський фестиваль реклами пройшов на відповідному рівні, результатом якого є досягнення всіх поставлених цілей організаторами.

 

 

Тетяна Мартиміш,

студентка 1 курсу

 


4 7 травня 2009
 

Свідоцтво про державну реєстрацію - ЧЦ №236


Засновник - Чернівецький торговельно-економічний інститут
Київського національного торговельно-економічного університету

Точка зору авторів публікацій не завжди співпадає з точкою зору редакції.



Головний редактор - Марія Філіпчук

Технічний редактор - Денис Татарчук

Коректор - Ольга Ватаманюк

Голова редколегії - Артем Козменко




Адреса редакції:

Україіна, 58000, м.Чернівці,
Центральна площа, 7
Тел.: 52-21-22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WEB-мастер - Рябошаппко Вікторія (fenix)


 

Проблеми та перспективи розвитку фінансової системи на регіональному рівні
ІІІ відбірковий Буковинський студентський фестиваль реклами
Польсько-українська співпраця та ЧТЕІ
Подаруй дитині життя
Вища європейська освіта в Україні
Свято Писанки  та анонс новин в гуртожитку
Незгасна пам'ять
Іменинники