Богданова Діана Ігорівна

старший викладач кафедри соціально-гуманітарних наук та права

Освіта:

Закінчила Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича, факультет іноземних мов за спеціальністю романо-германська філологія.

Трудова діяльність:

Працювала гідом-перекладачем у ВАТ «Інтурист» у Чернівецькій області, отримала статус гіда-перекладача вищої категорії. Очолювала Товариство «Україна», зв”язків з українцями за межами України, Товариство дружби і культурних зв”язків із зарубіжними країнами. За зміцнення міжнародних зв”язків та контактів з українцями за межами України нагороджена медаллю Всесвітнього Конгресу Українців.

З 1995 року розпочала викладацько-наукову діяльність на Чернівецькому факультеті КНТУ та продовжила її на Чернівецькому факультеті Харківського національного технічного університету до 2018р. Нагороджувалась почесними грамотами Харківського національного технічного університету, а у 2018р. – Почесною грамотою Чернівецької обласної Ради народних депутатів.

З 2018 – старший викладач кафедри соціально-гуманітарних наук та права ЧТЕІ КНТЕУ.

Наукові праці:

Впродовж своєї науково-педагогічної діяльності розробила та випустила 4 навчально-методичних посібники та опублікувала 18 наукових статей. Викладає дисципліни: Іноземна мова за професійним спрямуванням Система Orphus