Дейниченко Григорій Вікторович

Доктор технічних наук , професор
Заслужений діяч науки і техніки України, Відмінник освіти України, академік Української технологічної академії

Освіта: У 1985 р. з відзнакою закінчив Київський торговельно-економічний інститут за спеціальністю - технологія і організація громадського харчування, кваліфікація: інженер-технолог.

Дисертація: З 1998 р. – кандидат технічних наук за спеціальністю 05.18.16 – технологія продуктів харчування. З 2005 р. отримав вчене звання доцента кафедри. З 2006 року - доктор технічних наук. Професор кафедри технології і організації ресторанного господарства, тема дисертації: «Технологія продуктів з харчовими добавками рослинного походження для оздоровчого харчування»

Член спеціалізованих вчених рад з захисту дисертацій зі спеціальності 05.18.16 - технологія харчової продукції у Київському національному торговельно-економічному університеті та Національному університеті харчових технологій. Член Державної акредитаційної комісії з харчових технологій.

Сфера наукових інтересів. Наукові дослідження в галузі розроблення технології кулінарної продукції спрямованої біологічної дії для різних верств населення.

Викладає дисципліни: «Технологія продукції ресторанного господарства», «Технологія харчових продуктів функціонального призначення», «Інноваційні технології продукції ресторанного господарства».


Система Orphus