Незвещук-Когут Тетяна Семенівна

Кандидат економічних наук, доцент,
Завідувач кафедри технології і організації ресторанного господарства

Освіта: У 2003 р. закінчила Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю – менеджмент організацій, кваліфікація: менеджер-економіст.

Дисертація: Захистила кандидатську дисертацію на тему: «Удосконалення управління діяльністю туристичних підприємств» у спеціалізованій вченій раді Херсонського національного технічного університету 20.12.2012 р.

Кандидат економічних наук за спеціальністю 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)» з 2013 р., доцент кафедри менеджменту і туризму з 2015 р.

Трудова діяльність: з 1998 р. працювала на посадах секретаря, а з 2004 р. – помічника директора ЧТЕІ КНТЕУ. Починаючи з 2003 р. працювала на умовах сумісництва на посадах асистента, старшого викладача, доцента кафедри менеджменту і туризму. З 2016 р. – доцент, заст. завідувача кафедри технології і організації ресторанного господарства.

Сфера наукових інтересів: удосконалення управління діяльності підприємств сфери обслуговування, інновації у сфері гостинності.

Викладає дисципліни: «Готельна справа», «Організація готельного господарства»

Захоплення: спортивний туризм, Hand Made.

E-mail:t.semenivna@gmail.сom


Система Orphus