Круглий стіл на тему «Перспективи розвитку обліку, аналізу,
аудиту та оподаткування в системі забезпечення
конкурентоспроможності вітчизняних сільськогосподарських підприємств»
26 квітня 2018 року кафедрою обліку і оподаткування було проведено круглий стіл на тему «Перспективи розвитку обліку, аналізу, аудиту та оподаткування в системі забезпечення конкурентоспроможності вітчизняних сільськогосподарських підприємств».
З привітанням до учасників круглого столу звернувся Грицюк Ернест Оттович, заступник директора з науково-педагогічної роботи та інноваційного розвитку ЧТЕІ КНТЕУ, кандидат економічних наук, доцент; Бикова Наталія Володимирівна, декан факультету обліку, фінансів та економічної діяльності, кандидат економічних наук, доцент. Актуальність проблематики круглого столу визначила у вступному слові завідувач кафедри Лучик Світлана Дмитрівна.
У роботі круглого столу взяли участь представники державних установ, вітчизняних сільськогосподарських підприємств, викладачі кафедри обліку і оподаткування, провідні співробітники ЧТЕІ КНТЕУ, студенти спеціальності «Облік і оподаткування», зокрема члени наукового гуртка «Радник бухгалтера». З темами для обговорення виступили:
- Бальон Наталія Миколаївна, начальник відділу організації роботи Чернівецької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області;
- Георгійчук Ольга Іванівна, головний бухгалтер ДП «Берегометське лісомисливське господарство»;
- Тирон Тетяна Іллівна, заступник директора ДП «Берегометське лісомисливське господарство»;
- Нестерюк Ольга Іллівна, головний бухгалтер ДП «Берегометське лісомисливське господарство»;
- Шанюк Олександра, студентка 2-го курсу спеціальності «Облік і оподаткування».
В обговоренні поставлених проблем взяли участь: завідувач кафедри товарознавства, маркетингу та комерційної логістики, кандидат технічних наук, доцент Лошенюк І.Р.; к.е.н., доцент Столяр Л.Г., к.е.н., доцент Рилєєв С.В., к.е.н., доцент Мустеца І.В. та інші.
За підсумками роботи круглого столу була прийнята резолюція, яка включала пропозиції:
- впроваджувати рекомендації круглого столу у навчальний процес при вивченні обліково-аналітичних та економічних дисциплін;
- продовжити співпрацю з вітчизняними сільськогосподарськими підприємствами Чернівецької області щодо надання консультаційних послуг, практичної підготовки викладачів та студентів і ознайомлення їх із сучасними проблемами, що виникають у системі обліку, аналізу, контролю та оподаткування управління сільськогосподарським підприємництвом;
- активізувати наукові дослідження викладачів і студентів з питань реалізації обліково-аналітичних і контрольних функцій управління сільськогосподарськими підприємствами у вигляді науково-дослідних робіт, виступів на науково-практичних конференціях, публікацій у вітчизняних і зарубіжних виданнях.