Спадкоємність поколінь випускників


Семінар з представниками тренінгового центру і аутсорс – консалтингової компанії «ОПОРА.ua»

8 травня 2019 року відбувся семінар для студентів факультету обліку, фінансів та економічної діяльності ЧТЕІ КНТЕУ з представниками тренінгового центру і аутсорс – консалтингової компанії «ОПОРА.ua»: власницею, першим сертифікованим спеціалістом за кваліфікацією ІАВ Британії в Західному регіоні – Глопіною Іриною Вікторівною та менеджерами з продажу: Гуцул Жанною Іванівною і Ферчук Мар’яною Володимирівною, організований Центром маркетингу та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників (керівник - Канут Н.С.) спільно з кафедрою фінансів, банківської справи та підприємництва (зав. кафедри - Гут Л.В., відповідальна - Каспрук А.Ю.) та кафедри обліку і оподаткування (зав. кафедри - Лучик С.Д., відповідальні - Маначинська Ю.А., Багрій К.Л.).

Семінар відкрив заступник директора з науково-педагогічної роботи та інноваційного розвитку ЧТЕІ КНТЕУ, Ернест Оттович Грицюк і зазначив, що цього року у інституті вже проведено багато різноманітних заходів, присвячених питанням працевлаштування і висловив сподівання, що і цей семінар принесе користь як викладачам, так і студентам та побажав плідної роботи.

Глопіна Ірина Вікторівна проінформувала присутніх про основні види та принципи діяльності тренінгового центру і аутсорс - консалтингової компанії «ОПОРА.ua», перспективи розвитку і звичайно ж про актуальні вакансії для студентів. Під час свого виступу вона детально розповіла про надання різноманітних фінансових послуг, висвітлила можливі етапи кар’єрного росту у цій сфері, наголосила на необхідність якісного засвоєння теоретичних знань під час навчання у інституті і побажала студентам:

«Здобувайте свій багаж знань, бо він завжди буде з вами!». Це дуже приємно, бо Ірина Вікторівна випускниця ЧТЕІ КНТЕУ 2005 року спеціальності «Бухгалтерський облік».

Крім цього учасниками семінару були обговорені проблеми якісної практичної підготовки студентів, висвітлені питання формування особистих якостей у майбутніх фахівців, які будуть корисні у їх професійній діяльності, існуючі вимоги до працівників фінансової сфери.

Присутні викладачі висловили бажання приєднатися до громадської організації «Спілка бухгалтерів Чернівців». Захід пройшов цікаво і студенти отримали вичерпні, компетентні відповіді на свої запитання, обмінялись контактними даними, заповнили анкети та отримали методичні матеріали.

Також укладено договір на інститутському рівні і досягнуті домовленості про подальшу співпрацю. Дякуємо нашим роботодавцям за спільні зусилля у практичній підготовці студентів, бо майбутнє за взаємодією бізнесу і освіти у підготовці якісних фахівців.