Спадкоємність поколінь випускників


«Осінній Ярмарок вакансій» у Чернівецьку міську філію Чернівецького обласного центру зайнятості

8 листопада 2018 року відбулася виїзна зустріч на «Осінній Ярмарок вакансій» у Чернівецьку міську філію Чернівецького обласного центру зайнятості за адресою: м. Чернівці, вул. Воробкевича, 37. Центр маркетингу та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників ЧТЕІ КНТЕУ (керівник - Канут Н.С.) спільно з усіма випусковими кафедрами разом з зацікавленими студентами інституту прийняли активну участь у заході. Свої вакансії на Ярмарку представили такі підприємства міста Чернівців, а саме:
- Чернівецька філія АТ КБ «ПриватБанк»;
- Філія – Чернівецьке обласне управління ПАТ «ОщадБанк України»;
- Виконавчий Комітет Чернівецької міської Ради;
- Головне Управління Пенсійного Фонду України в Чернівецькій області;
- КВП «ЧЕРНІВЦІВТОРМЕТ»;
- КМУ «Чернівецький обласний клінічний кардіологічний центр»;
- Кредитна спілка «Буковинський альянс»
- ПАТ «А-Банк»;
- ПАТ «Чернівцігаз»;
- ТзОВ «Чернівціавтотранс»;
- Чернівецька обласна Фітосанітарна лабораторія;
- ПАТ «Чернівецький хлібокомбінат»;
- Відділ урядового фелбд’єгерського зв’язку державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в м. Чернівцях;
- ФОП «Жугаєвич О.В.»;
- ТзОВ «Лідер - ЛТД»;
- Війсковий комісаріат та ін.

Надані вакансії: бухгалтерів, головних бухгалтерів, продавців продовольчих товарів, фахівців, менеджерів, управителів з логістики, торговельних агентів, контролерів - касирів та багато інших зацікавили студентів. Приємно зазначити, що серед роботодавців є і наші випускники (Полянська Анастасія та Адамова Олена спеціальність «Економіка підприємства» 2013 року – працюють у виконавчому Комітеті Чернівецької міської Ради). Студенти теж скористались наданою можливістю і вже під час Ярмарку знайшли своє перше місце роботи. Побажаємо їм успішної кар’єри та дякуємо Чернівецькій міській філії Чернівецького обласного центру зайнятості за співпрацю!