Спадкоємність поколінь випускників


Майстер-клас на тему: «Особливості працевлаштування молоді у туристичному бізнесі»

11 вересня 2019 року відбувся майстер-клас на тему: «Особливості працевлаштування молоді у туристичному бізнесі» та презентація діяльності туристичної фірми «VVTRAVELClub» з директором Черкез Віолетою Василівною, яка була організована для студентів ЧТЕІ КНТЕУ кафедрою менеджменту і туризму (завідувач кафедри - доктор економічних наук Вдовічен А.А., відповідальна - доцент Чичун В.А.), спільно з Центром маркетингу та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників (керівник - Канут Н.С.).

У межах спільної діяльності Центру маркетингу та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників та випускових кафедр було укладено загальноінститутський договір про співпрацю з туристичною фірмою «VV TRAVEL Club».

Менеджери туристичної фірми «VV TRAVEL Club» Мікічук Костянтин Васильович та Балан Ірина Анатоліївна розповіли і аргументували, чому так цікаво працювати у туристичному бізнесі та запросили студентів на туристичну виставку, яка відбудеться 5 жовтня у м. Києві. Пропозиція дуже сподобалась студентам. Присутній на зустрічі доцент кафедри товарознавства, маркетингу та комерційної логістики Чаплінський Юрій Богданович зазначив, що проведення таких заходів, де студенти можуть отримати практичні навички з обраної спеціальності є дуже важливими.

Також студенти під час майстер - класу мали змогу познайомитись з роботою даної туристичної фірми, розглянути найважливіші елементи технології пошуку роботи саме в туристичному бізнесі, проходження співбесіди, написання резюме тощо. Приємно зазначити, що студенти охоче цікавились умовами проходження стажування на туристичній фірмі, специфікою роботи, обов’язками та професійними вимогами до менеджера туристичної фірми. Знайшлися і охочі одразу піти працювати та вже зі студентської лави здобувати досвід та використовувати отримані у інституті знання на практиці, тим більше, що на фірмі вже працює наша студентка - Наінська Альона Ігорівна - випускниця 2004 року спеціальності «Менеджмент організацій».

Студентам дуже сподобалась зустріч, вони отримали методичні матеріали, що були використані під час майстер-класу, заповнили анкети, обмінялись з роботодавцем контактами, щоб у майбутньому проходити виробничу практику на базі туристичної фірми «VVTRAVEL Club», а деякі, сподіваємось, уже розпочнуть свою кар’єру.