Спадкоємність поколінь випускників


Cемінар - тренінг із заступником начальника відділу організації надання послуг роботодавцям Чернівецького обласного центру зайнятості

11 жовтня 2018 року відбувся семінар - тренінг для студентів ЧТЕІ КНТЕУ із заступником начальника відділу організації надання послуг роботодавцям Чернівецького обласного центру зайнятості - Багрій Ольгою Іванівною та зі спеціалістом відділу організації профорієнтації - Івасюк Марією Вікторівною, організований кафедрою обліку і оподаткування (зав. кафедри - Лучик С.Д., відповідальна - Маначинська Ю.А.), спільно з Центром маркетингу та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників (керівник - Канут Н.С).

Під час заходу були обговорені проблеми стосовно питань сприяння працевлаштуванню студентів і випускників та можливості проведення заходів щодо реалізації спільних інтересів.

Так, Багрій Ольга Іванівна, під час свого виступу на тему: «Актуальні вакансії на ринку праці», розкрила умови та особливості підбору працівників роботодавцями, надала цікаві дані результатів досліджень, проведених Чернівецьким обласним центром зайнятості, потреби актуальних вакансій на ринку праці Чернівецької області сьогодні та на майбутнє. Найбільш затребуваними виявились робітничі професії і основною причиною цього була визначена - трудова міграція кадрів. Також Ольга Іванівна проінформувала студентів про Інтернет - ресурси, де можна знайти актуальні вакансії та зазначила, що сучасний ринок праці має свої особливості (наприклад: багато вакансій тощо) і побажала студентам бути активними та робити вже свої перші кроки, розвиватись, будувати власну кар’єру. Дуже приємно, що вона теж наша випускниця 2008 року, спеціальність «Фінанси і кредит».

Івасюк Марія Вікторівна розповіла про методи пошуку роботи, також студенти мали змогу пройти цікавий відео тренінг на тему: «Сучасні методи пошуку роботи», де у формі наданих мультфільмів та відео матеріалів були представлені рекомендації і розкриті особливості методик складання резюме (студентам було також запропоновано скласти свої власні відео резюме), проходження он-лайн співбесіди. Крім цього було акцентовано увагу на важливих етапах проходження всіх видів співбесід.

Результатами зустрічі став обмін інформацією, надані методичні матеріали, відбір актуальних вакансій для випускників та студентів, які хочуть покращити свої практичні професійні навички і підробляти, ще під час навчання, оновлено договір про співпрацю. Щиро дякуємо нашим гостям за такий цікавий і корисний для наших студентів захід!