Спадкоємність поколінь випускників


Майстер-клас: «Сучасні технології продажу товарів у роздрібній торговельній мережі»

20 вересня 2019 року відбувся майстер-клас з фахівцем - практиком заступником керуючого по роботі з персоналом гіпермаркету «Велмарт» Пертен Аліною Тарасівною на тему: «Сучасні технології продажу товарів у роздрібній торговельній мережі», який був організований для студентів ЧТЕІ КНТЕУ кафедрою товарознавства, маркетингу та комерційної діяльності (завідувач кафедри - Лошенюк І.Р., відповідальна - Лошенюк О.В.) та кафедрою економічної кібернетики та міжнародних економічних відносин (завідувач кафедри – Лучик В.Є., відповідальний – Бурачек В.Р., Короп Б.М.), спільно з Центром маркетингу та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників (керівник - Канут Н.С.).

Тема майстер-класу : «Сучасні технології продажу товарів у роздрібній торговельній мережі» є достатньо актуальною і цікавою для студентів з огляду на те, що багато з них поєднують навчання з роботою.

Завідувач кафедри товарознавства, маркетингу та комерційної логістики, Лошенюк Ірина Романівна, наголосила студентам на наявність грамотного мерчендайзингу мережі магазинів «Велмарт», впровадження маркетингових інструментів з метою кращого задоволення потреб споживачів.

Декан факультету обліку, фінансів та економічної діяльності, Мустеца Ірина Василівна, зазначила студентам, що необхідно вже зі студентської лави набувати власного професійного практичного досвіду, починати розбудовувати свою кар’єру і наголосила, що для цього є реальні можливості.

Присутні на майстер-класі викладачі: доц. Вдовічена О.Г., доц. Чаплінський Ю.Б., ст. викл. Простебі Л.І., ст. викл. Короп Б.М., ст. викл. Хотинь Л.В., ст. викл. Руснак Л.В. разам зі студентами жваво обговорювали особливості роботи, фінансової відповідальності, видів звітності, різноманітність асортименту та види стажувань, навчань і тренінгів, які пропонують персоналу гіпермаркету «Велмарт». Доцент кафедри товарознавства, маркетингу та комерційної логістики Вдовічена Ольга Геннадіївна, крім інших, підняла дуже важливе на сьогодні соціальне питання працевлаштування людей з особливими потребами і важливо, що у мережі магазинів «Велмарт» цьому приділяється значна увага.

Зустріч пройшла цікаво, в інтерактивній формі, студенти задавали дуже багато запитань, на які отримали вичерпні компетентні відповіді. Також обмінялися з роботодавцем контактами. Крім цього було подано до підписання договір про співпрацю на інститутському рівні. Дякуємо Аліні Тарасівні, випускниці 2003 року спеціальності «Маркетинг» за цікаву і інформативну зустріч, за надану можливість студентам отримати перше робоче місце та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!