Спадкоємність поколінь випускників


Завдання бухгалтерської служби в регіональному відділенні фонду державного майна в Чернівецькій області

31 березня 2017 року відбулася зустріч - презентація для студентів факультету обліку, фінансів та економічної діяльності ЧТЕІ КНТЕУ з завідувачем сектору фінансово - економічної роботи - головним бухгалтером Регіонального відділення фонду державного майна в Чернівецькій області, Деркач Вікторією Вікторівною, організована кафедрою обліку і оподаткування (зав. кафедри проф. Лучик С.Д., відповідальна - доц. Маначинська Ю.А.), спільно з керівником Центру маркетингу та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників ЧТЕІ КНТЕУ - Канут Н.С.

Тема зустрічі: «Завдання бухгалтерської служби в регіональному відділенні фонду державного майна в Чернівецькій області» дуже зацікавила студентів як майбутніх фахівців. Студенти були проінформовані про основні види та принципи діяльності бухгалтерської служби в регіональному відділенні фонду державного майна в Чернівецькій області, стратегічні цілі та особливості ведення бухгалтерського обліку у сучасних умовах.

Під час свого виступу Деркач В.В. розкрила можливі етапи кар’єрного росту у даній сфері, наголосила на необхідності якісного засвоєння теоретичних знань під час навчання у інституті.

Завідувач кафедри обліку і оподаткування, проф. Лучик Світлана Дмитрівна зазначила, що сьогодні бухгалтер - це дуже потрібна, відповідальна і широко функціональна професія, яка вимагає знань і економіста, і фінансиста, і аналітика. Також у ході дискусії були висвітлені питання формування особистих якостей у студентів, які будуть корисні у майбутній професійній діяльності та існуючі вимоги до працівників.

Приємно зазначити, що Деркач Вікторія Вікторівна випускниця ЧТЕІ КНТЕУ 2014 року спеціальності «Облік і аудит», яка сьогодні як високо компетентний фахівець надала корисні поради майбутнім випускникам і зазначила, що бухгалтер повинен логічно мислити, вміти планувати і передбачати - і лише тоді він буде гарним спеціалістом. Загалом зустріч пройшла цікаво і студенти отримали вичерпні, компетентні відповіді на свої запитання.