Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015
Новини

Міжнародна діяльність





Новини




22 січня 2024 року делегація науково-педагогічних працівників ЧТЕІ ДТЕУ здійснила робочий візит до Університету менеджменту безпеки бізнесу в м. Кошице (Словаччина).
10 листопада 2023 року делегація учасників XІ Буковинського студентського фестивалю науки прибула в Сучавський університет ім. Штефана чел Маре (м. Сучава, Румунія) для проведення другого дня заходу.
10 листопада 2023 року між Чернівецьким торговельно-економічним інститутом Державного торговельно-економічного університету (м. Чернівці, Україна), та Університетом ім. Штефана чел Маре (м. Сучава, Румунія), повторно підписано угоду про партнерство та співробітництво.
З 20.02.2023 р. по 3.07.2023 р. студентка 4 курсу спеціальності «Облік і аудит» Галина Мельниченко взяла участь в освітній програмі Європейського Союзу «Erasmus+» і пройшла навчання у Трансильванському університеті (м. Брашов, Румунія).
17 травня 2023 року у м. Віла-Реал (Португалія) відбулося урочисте підписання Меморандуму про партнерство, співробітництво та науковий обмін між Чернівецьким торговельно-економічним інститутом Державного торговельно-економічного університету та Університетом Траз-уш-Монтиш і Алту-Дору.
16 березня 2023 року у навчальній лабораторії кафедри харчових технологій та готельно-ресторанного і туристичного сервісу ЧТЕІ ДТЕУ, в рамках проєкту підготовки до літньої практики в Італії «Euro Est», італійським ресторатором Паоло Брешиа (Paolo Brescia), президентом Асоціації шеф-кухарів Середземномор’я та UCM-Italy, та випускниками проєкту «Euro Est» Андрієм Садовим і Єлизаветою Горпиняк проведено два майстер-класи за темою «Культура та особливості сучасної італійської кухні та сервісу».