Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Рада студентського самоврядування
Що таке студентське самоврядування?


Студентське самоврядування Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ засноване у 2000 році з метою підвищення соціальної відповідальності молоді, рівня самостійності і широкого залучення до життя інституту та розкриття творчого потенціалу студентів.

Студентська рада – це самореалізація і розвиток свого потенціалу, можливість проявити свої лідерські та організаторські здібності. Робота в студентській раді вчить відповідальності, зібраності та комунікабельності. Саме завдяки їй кожен студент може реалізувати себе як керівник, лідер та розкрити в собі ті якості, які так потрібні в майбутньому.

Робота ради студентського самоврядування охоплює різні напрями науки та навчання, зовнішніх зв’язків, спорту, культурно-масової та соціальної роботи.

Але перш за все РСС ЧТЕІ ДТЕУ – це команда об’єднаних спільною метою, бажаннями, молодих та цілеспрямованих, повних енергії, відповідальних і веселих студентів, які урізноманітнюють студентське життя, роблять його яскравим та незабутнім, втілюють ідеї у проекти й не залишаються осторонь студентських проблем.

І якщо Ти активний, молодий та веселий, у Тебе є бажання проявити себе та залишити у пам'яті рідного ВНЗ згадку про себе – приходь у СТУДЕНТСЬКУ РАДУ, бери також активну участь у її діяльності!


Ми чекаємо на Вас за адресою:

Центральна площа, 7, каб. 410

E-mail: rss.chite.sute@gmail.com

Корисні посилання
Склад Ради студентського самоврядування ЧТЕІ ДТЕУМироняк Вадим - Голова Ради студентського самоврядування


Долінська Віталіна - Голова наукового відділу


Мирончук Марія - Секретар РСС


Наворинська Аліна – Голова РСС гуртожитку


Іванюк Катерина – Голова відділу з соціальних питань


Микитюк Ксенія – Голова відділу з культурно-масових питань


Вдовічен Данило – Голова медіавідділу


Ільїн Софія – Голова відділу зі спорту та туризму
Новини31 травня 2024 року в ЧТЕІ ДТЕУ відбулась зустріч студентів і науково-педагогічних працівників з військовослужбовцем буковинського окремого стрілецького батальйону, який успішно виконує завдання із захисту нашої держави на Сході України.

[детальніше]
17 травня 2024 року. Шановні колеги! Директорат Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ щиро вітає всіх науковців інституту та Буковини з Днем науки!

[детальніше]
16 травня 2024 року з нагоди відзначення Дня науки у Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ була проведена VII студентська наукова Інтернет-конференція «Сучасні інноваційні технології у сфері готельно-ресторанного господарства».

[детальніше]
16 травня 2024 року. Традиційно щороку в третій четвер травня колектив та студенти Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ приєднуються до відзначення Всесвітнього дня вишиванки.

[детальніше]
15-16 травня 2024 року з нагоди Дня науки та за результатами проведеної олімпіади з навчальних дисциплін на засіданнях кафедр інституту нагороджено студентів-переможців, які зайняли 1, 2 та 3 місця.

[детальніше]
13 травня 2024 року у ЧТЕІ ДТЕУ для студентів 1 курсу відбулася лекція-презентація «1939-1945. Ніколи знову», присвячена 79-й річниці підписання акту капітуляції нацистської Німеччини у Другій світовій війні.

[детальніше]
9 травня 2024 року в актовій залі Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ відбулася зустріч студентів з представником Національної патрульної поліції в Чернівецькій області.

[детальніше]
2 травня 2024 року соціальна працівниця благодійної організації «Благодійний фонд «Рокада» Сідуняк Олександра провела серію тренінгів для студентів другого курсу ОС «бакалавр» на тему «Стрес-менеджмент як соціальна категорія: суть, види, способи подолання».

[детальніше]
29 квітня 2024 року у ЧТЕІ ДТЕУ для студентів 1 курсу відбулася лекція-презентація «День пам’яті Чорнобильської трагедії», присвячена 38-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

[детальніше]
24 квітня 2024 року працівники бібліотеки Тетяна Корольова і Надія Швайчук організували майстер-клас «Сяйво Великодньої писанки», оформили народознавчу книжкову виставку «Христос воскрес! Воскресне й Україна!», а також виставку «Писанковий дивосвіт Валентина Дудка», на якій представили велике розмаїття писанок, які він збирав протягом всього життя.

[детальніше]
12 квітня 2024 року одні з найкращих студентів Чернівецького торговельно-еконочного інституту ДТЕУ мали честь зустрітися з Президентом України Володимиром Зеленським.

[детальніше]
11 квітня 2024 року студенти, викладачі і співробітники ЧТЕІ ДТЕУ проводили збір україномовних книг у рамках всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською».

[детальніше]
8 квітня 2024 року в ЧТЕІ ДТЕУ представниками ІІІ окремої штурмової бригади проведено зустріч із студентами та викладачами. Під час заходу військовими проведено роз’яснення необхідності активної участі громадян у захисті України, профорієнтаційну роботу, а також інформування про службу в Збройних силах України.

[детальніше]
1 квітня 2024 року в ЧТЕІ ДТЕУ відбулася зустріч з майстром спорту міжнародного класу, багаторазовою чемпіонкою України, чемпіонкою світу з універсального бою Людмилою Ілюк.

[детальніше]
25 березня 2024 року в ЧТЕІ ДТЕУ для студентів 1 курсу була проведена весела та захоплююча гра «Крокодил».

[детальніше]
19 березня 2024 року студенти Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ взяли участь в інтелектуальній онлайн-вікторині від Департаменту кіберполіції Національної поліції України та Національного банку України на тему «Платіжне шахрайство: розбираємося разом з кіберполіцією» в рамках Всесітнього тижня грошей (Global Money Week 2024).

[детальніше]
19 березня 2024 року студенти Чернівецького торговельно-економічного інституту Державного торговельно-економічного університету освітнього ступеня «бакалавр» спеціальностей «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» та «Облік і оподаткування» під керівнитвом доцента кафедри фінансів, обліку і оподаткування Юлії Маначинської долучилися до участі у челенджі «Яскравий Global Money Week» в рамках Всесвітнього тижня грошей від Національного банку України спільно з Junior Achievement Ukraine та Western NIS Enterprise Fund.

[детальніше]
18 березня 2024 року студенти ЧТЕІ ДТЕУ освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» долучилися до участі у конкурсі на краще відео на тему захисту особистих фінансів від найбільшої європейської неприбуткової організації – Junior Achievement Ukraine, що розробляє і пропонує молодіжні освітні програми з підприємництва, фінансової грамотності й підготовки до початку професійної кар’єри.

[детальніше]
18 березня 2024 року студенти Чернівецького торговельно-економічного інституту Державного торговельно-економічного університету освітнього ступеня «бакалавр» спеціальностей «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» та «Облік і оподаткування» під керівнитвом доцента кафедри фінансів, обліку і оподаткування Юлії Маначинської долучилися до участі у челенджі «Яскравий Global Money Week» в рамках Всесвітнього тижня грошей від Національного банку України спільно з Junior Achievement Ukraine та Western NIS Enterprise Fund.

[детальніше]
12 березня 2024 року у Чернівецькій міській раді відзначили подякою Департаменту соціальної політики студента спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» Богдана Кочергана, який взяв участь у челенджі зі створення контенту про Тараса Шевченка за допомогою штучного інтелекту.

[детальніше]
4 березня 2024 року в актовій залі ЧТЕІ ДТЕУ відбулися урочистості з нагоди відзначення 75-річчя від Дня народження відомого українського митця Володимира Івасюка. Захід мав назву «Незакінчена мелодія».

[детальніше]
З нагоди святкування 210-ї річниці дня народження Тараса Григоровича Шевченка кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри менеджменту, маркетингу і міжнародної логістики ЧТЕІ ДТЕУ Наталія Максим'юк організувала та провела культурно-просвітницький захід «Тарас Шевченко – геній без наступника». Захід об’єднав тих, хто любить, оберігає, популяризує та шанує пам’ять про людину, яка стала для України людиною-символом, людиною-знаком, людиною-фокусом.

[детальніше]
Благодійництво для ЧТЕІ ДТЕУ уже давно стало невідʼємною частиною життя. 2023-2024 навчальний рік теж не став винятком. Щомісячно викладачі, співробітники та студенти долучалися і продовжують долучатися до різноманітних акцій, які націлені на збереження найціннішого - життя і здоровʼя людини.

[детальніше]
4 березня 2024 року для студентів 1 курсу проведено лекцію-презентацію «Академічна доброчесність в освітньому середовищі». Лекція проведена у змішаному форматі за участю начальника навчального відділу, к.е.н., доцента Ірини Мустеци, та експерта Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти із здобувачів вищої освіти, члена ради студентського самоврядування, студента 3 курсу спеціальності 073 «Менеджмент» Вдовічена Данила.

[детальніше]
29 лютого 2024 року відбулась зустріч-презентація з Олександром Довганичем, співвласником закладів ресторанного господарства «La pasta», «Тераса», «Дім18» та головою громадської організації «БорЩ».

[детальніше]
26 лютого 2024 року у Чернівецькому торговельно-економічному інституті Державного торговельно-економічного університету для студентів 1 курсу відбулася лекція-презентація «Наша зброя – це наша правда!», присвячена 10-річчю початку російсько-української війни.

[детальніше]
У лютому 2024 року учасники туристичного клубу «Плай», студенти та працівники ЧТЕІ ДТЕУ, на чолі з керівником Олександром Крецьким, здійснили заплановані навчально-освітні подорожі до гірських хребтів Карпат.

[детальніше]
22 лютого 2024 року відбулася традиційна зустріч студентів 2 та 3 курсів Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ з компанією Algoos Study Work and Travel, яку представляла Ірина Тайчук.

[детальніше]
22 лютого 2024 року на базі ЧТЕІ ДТЕУ відбувся студентський круглий стіл на тему «Сучасні соціально-економічні напрями розвитку складових бізнесу в умовах воєнного стану» за участю студентів освітніх ступенів «молодший бакалавр» та «бакалавр» спеціальностей «Менеджмент» та «Харчові технології», членів Наукового товариства молодих учених і студентів ЧТЕІ ДТЕУ та викладачів кафедр. Запрошеним гостем став стейкголдер Ігор Меруцано, головний менеджер ресторану Flora Club.

[детальніше]
21 лютого 2024 року. У Міжнародний день рідної мови кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри менеджменту, маркетингу та міжнародної логістики ЧТЕІ ДТЕУ Наталія Максим'юк організувала та провела культурно-просвітницький захід «До рідного слова торкаюсь душею», що об’єднав тих, хто любить, оберігає, популяризує та шанує українську мову, хто вважає її категорією духовною, світоглядовою і націєтворчою.

[детальніше]
14 лютого 2024 року у ЧТЕІ ДТЕУ радою студентського самоврядування проведено цікавий і пізнавальний захід «Хто зверху?», приурочений Дню всіх закоханих.

[детальніше]
6 лютого 2024 року. Вітаємо студента 3 курсу, 302 групи, спеціальності 073 «Менеджмент» (Управління бізнесом) Вдовічена Данила з перемогою у конкурсному відборі експертів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти із здобувачів вищої освіти!

[детальніше]
2 лютого 2024 року. У боротьбі за Україну загинув випускник нашого інституту 2007 року, начальник служби ракетно-артилерійського озброєння технічної частини військової частини 44856 Сергій РИМЛЯНСЬКИЙ, 28.01.1985 р.н.

[детальніше]
Лютий 2024 року. Чернівецька міська рада запрошує до участі у програмі стажування.

[детальніше]
29 січня 2024 року у ЧТЕІ ДТЕУ відбулася лекція-презентація «Пам’яті Героїв Крут».

[детальніше]
22 січня 2024 року український народ святкує День Соборності України, який символізує нашу єдність та непереможність.

[детальніше]
Січень 2024 року. У період різдвяних та новорічних свят, завдяки спільній ініціативі та великій підтримці всіх працівників ЧТЕІ ДТЕУ, директорат інституту успішно закупив та передав 64 ракетно-артилерійському дивізіону два потужних ноутбуки бренду ThinkPad.

[детальніше]
Грудень 2023 року. У Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ визначено ТОП-10 кращих студентів за І семестр 2023/2024 навчального року за результатами рейтингової оцінки та показниками участі студентів у навчальній, науковій і спортивній діяльності та громадському житті.

[детальніше]
12 грудня 2023 року колектив ЧТЕІ ДТЕУ вдруге передав представникам ДСНС України в Чернівецькій області саперні «павуки» – спеціалізоване взуття для проведення розмінування. Зазначену амуніцію було придбано за кошти, зібрані спільними силами колективу викладачів та студентів ЧТЕІ ДТЕУ.

[детальніше]
8 грудня 2023 року студенти 2 курсу денної форми навчання ЧТЕІ ДТЕУ разом із старшим викладачем Наталією Максим’юк відвідали культурно-мистецький захід з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, який відбувся в палаці «Академічний» міста Чернівці.

[детальніше]
6 грудня 2023 року студенти ЧТЕІ ДТЕУ відвідали наших військових у госпіталі, привітавши їх з Днем Збройних Сил України невеличкими, але теплими подарунками від Святого Миколая.

[детальніше]
6 грудня 2023 року. Привітання з Днем Збройних Сил України та Днем Святого Миколая.

[детальніше]
30 листопада 2023 року у ЧТЕІ ДТЕУ відбувся День гостинності, участь у якому взяли учні випускних класів Чернівецького ліцею № 5 «Оріяна» та Чернівецького ліцею № 18.

[детальніше]
17 листопада 2023 року у Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня студента.

[детальніше]
16 листопада 2023 року у Культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука студенти та викладачі Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ долучилися до заходу з нагоди відзначення Дня студента.

[детальніше]
16 листопада 2023 року у Культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука студенти та викладачі Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ долучилися до заходу з нагоди відзначення Дня студента.

[детальніше]
16 листопада 2023 року у рамках реалізації транскордонного проєкту «CARPATHIA UNESCO - GREEN CARPATHIA» для студентів ЧТЕІ ДТЕУ проведено воркшоп у межах спільної операційної програми «Угорщина–Словаччина–Румунія–Україна».

[детальніше]
15 листопада 2023 року у Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ відбувся День гостинності, на який завітали учні випускних класів загальноосвітніх закладів м. Чернівці та Чернівецької області.

[детальніше]
15 листопада 2023 року відбулась онлайн-зустріч студентів Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ з Сергієм Полосіним, генеральним секретарем Асоціації «U.C.M. Italy» (Італія). До заходу приєднались також студенти Чернівецького ліцею сфери послуг.

[детальніше]
14 листопада 2023 року для студентів ЧТЕІ ДТЕУ було проведено патріотичний захід – зустріч із командиром одного з підрозділів «Вовки Да Вінчі» Олександром Паращуком на псевдо «Лев».

[детальніше]
9-10 листопада 2023 року Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету проводить XІ Буковинський студентський фестиваль науки у змішаній формі (онлайн та офлайн). Цього року фестиваль набув не тільки всеукраїнського, а й міжнародного рівня. Сьогодні учасниками фестивалю стали студенти не лише Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ і Чернівецького фахового коледжу технологій і дизайну, а й Міжнародного гуманітарного університету (м. Одеса) та нашого закордонного партнера – Сучавського університету імені Штефана чел Маре з Румунії.

[детальніше]
6 листопада 2023 року в Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ проведено День студентського самоврядування ЧТЕІ ДТЕУ. Студенти-активісти спробували себе у ролі лекторів і провели навчальні заняття для своїх одногрупників та викладачів.

[детальніше]
6 листопада 2023 року у Чернівецькому торговельно-економічному інституті Державного торговельно-економічного університету для студентів 1 курсу відбулася лекція-презентація «День пам’яті жертв Голодомору», приурочена до 90-х роковин однієї з найбільших трагедій в історії нашого народу.

[детальніше]
2 листопада 2023 року у рамках укладеного між ЧТЕІ ДТЕУ і ліцеєм № 12 «Ювілейний» Чернівецької міської ради Меморандуму про співпрацю для учнів був проведений профорієнтаційний захід під час тижня економіки, який проходив в ліцеї з 20 жовтня по 03 листопада 2023 року.

[детальніше]
30 жовтня 2023 року в рамках проведення «Career Week – 2023» пройшла чергова зустріч студентів 1-3 курсів ЧТЕІ ДТЕУ з Наталією Гуцул, стейкголдером, керівником Чернівецького Головного відділення Південно-Західного макрорегіонального управління АТ КБ ПриватБанк.

[детальніше]
30 жовтня 2023 року у приміщенні Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ відбулася передача представникам Головного управління ДСНС України в Чернівецькій області спеціального захисного взуття для розмінування.

[детальніше]
27 жовтня 2023 року у Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ відбувся Х-й (ювілейний) Благодійний фестиваль-ярмарок «Свято Гарбуза».

[детальніше]
24 жовтня 2023 року в актовій залі ЧТЕІ ДТЕУ відбулась зустріч студентів 1 та 2 курсу з групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Чернівецькій області. Під час зустрічі представники загону розповіли студентам про види вибухових предметів та їх вплив на життя людей.

[детальніше]
18 жовтня 2023 року у рамках відзначення ІІІ Буковинського обласного книжкового фестивалю «БукФест» для викладачів і студентів освітнього ступеня «магістр» ЧТЕІ ДТЕУ відбулася відкрита лекція-дискусія «Економічна модель розвитку» та презентація книги «Як підняти українську економіку» відомого економіста, ученого, політолога, громадського діяча, голови Комітету економістів України, к.е.н. Андрія Новака.

[детальніше]
18 жовтня 2023 року в актовому залі ЧТЕІ ДТЕУ відбулася публічна лекція відомого економіста, науковця, голови Комітету економістів України, к.е.н. Андрія Новака для студентів 2 і 3 курсів освітнього ступеня «бакалавр».

[детальніше]
12 жовтня 2023 року радою студентського самоврядування Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ проведено квест «Вулицями Чернівців».

[детальніше]
11 жовтня 2023 року у рамках діяльності Школи здорового способу життя ЧТЕІ ДТЕУ відбувся семінар на тему «Що варто знати про актуальні вірусні захворювання». Семінар проводила Ольга Прижбило, завідувач відділу промоції здорового способу життя ДУ «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

[детальніше]
10 жовтня 2023 року в Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ відбувся виховний захід для студентів 1 курсу, організований представниками Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, Міжнародної антинаркотичної асоціації та громадської організації «Ні» НАРКОТИКАМ».

[детальніше]
6 жовтня 2023 року року в актовій залі ЧТЕІ ДТЕУ для студентів 1 курсу відбулась гостьова лекція з лікарем акушером-гінекологом Yuzko Medical Cеnter Тофаном Богданом.

[детальніше]
жовтень 2023 року. У рамках співпраці з Міжнародною неприбутковою гуманітарною організацією HIAS Ukraine в Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ для студентів 2 курсу проведено психологічні тренінги СЕТА Psychosocial.

[детальніше]
2 жовтня 2023 року у Чернівецькому торговельно-економічному інституті Державного торговельно-економічного університету для студентів 1 курсу відбулася лекція-презентація, приурочена 82-м роковинам трагедії в Бабиному Яру.

[детальніше]
29 вересня 2023 року в Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ відкрито куточок пам’яті випускникам та студентам, які мужньо захищали Україну і поклали найдорожче – своє життя. Куточок відкрито до Дня захисників та захисниць України.

[детальніше]
27 вересня 2023 року директоратом ЧТЕІ ДТЕУ було придбано та презентовано студентам віртуальні окуляри Meta Quest 2.

[детальніше]
26 вересня 2023 року викладачами кафедри харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного сервісу і керівниками туристичного клубу «Плай» ЧТЕІ ДТЕУ спільно з відділом з питань туризму Чернівецької ОВА на території 4 корпусу інституту для студентів усіх спеціальностей був проведений майстер-клас з організації гірсько-пішохідних спортивних подорожей.

[детальніше]
21 вересня 2023 року на території Чернівецького обласного музею народної архітектури та побуту для студентів Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ була проведена «Посвята першокурсників», яка була приурочена до відзначення Міжнародного дня миру.

[детальніше]
15 вересня 2023 року студенти 1-3 курсів ЧТЕІ ДТЕУ, члени ради студентського самоврядування, а також викладачі Юрій Чаплінський, Любов Струтинська, Юлія Урсакій, Валерія Пенюк долучилися до Міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».

[детальніше]
Червень 2023 року. У ЧТЕІ ДТЕУ визначено ТОП-10 кращих студентів 2022/2023 навчального року за результатами рейтингового оцінювання та показниками участі студентів у навчальній, науково-технічній діяльності, громадському житті та спортивній діяльності за ІІ семестр.

[детальніше]
5 червня 2023 року відбулися установчі збори Молодіжного парламенту при Чернівецькій міській раді, під час яких було обрано новий склад.

[детальніше]
23 травня 2023 року з нагоди Дня Героїв на Центральній площі міста Чернівців відбулося офіційне вшанування пам’яті героїв України, які віддали своє життя за незалежність та цілісність нашої держави.

[детальніше]
18 травня 2023 року науковці та студенти ЧТЕІ ДТЕУ взяли участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих учених, аспірантів і студентів з міжнародною участю «Інновації, гостинність, туризм: наука, освіта, практика», яка відбувалася на базі Львівського державного університету фізичної культури імені І. Боберського.

[детальніше]
18 травня 2023 року День вишиванки для Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ давно набув особливого значення.

[детальніше]
13 травня 2023 року у ЧТЕІ ДТЕУ в онлайн-форматі на базі платформи Zoom відбулося засідання наукового гуртка «Радник бухгалтера».

[детальніше]
11 травня 2023 року у ЧТЕІ ДТЕУ відбулась міжнародна науково-практична конференція «Трансформація готельно-ресторанного бізнесу регіону в умовах євроінтеграції».

[детальніше]
9 травня 2023 року у ЧТЕІ ДТЕУ для студентів 1 курсу відбулася лекція-презентація «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо», присвячена 78 річниці підписання акту капітуляції нацистської Німеччини у Другій світовій війні.

[детальніше]
9 травня 2023 року. За підсумками конкурсу «10 найактивніших закладів вищої та професійно-технічної освіти України» Чернівецький торговельно-економічний інститут ДТЕУ зайняв п’яту позицію у рейтингу серед інших 139 ЗВО України.

[детальніше]
28 квітня 2023 року у Державному торговельно-економічному університеті (м. Київ) відбувся фінал V Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проєктів «БІЗНЕС-ТРАМПЛІН».

[детальніше]
27 квітня 2023 року на базі КЗ «Чернівецький обласний центр художньо-естетичного виховання «Юність Буковини» відбувся ІІ тур обласного фестивалю-конкурсу «Рідна пісня».

[детальніше]
27 квітня 2023 року у Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ відбувся День гостинності, на який завітали учні випускних класів загальноосвітніх закладів м. Чернівців та Чернівецької області.

[детальніше]
21 квітня 2023 року у режимі on-line кафедрою фінансів, обліку та оподаткування були проведені математичні читання на тему «Українські творці математики» за участю викладачів кафедри, інституту та студентів Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ.

[детальніше]
18 квітня 2023 року у ЧТЕІ ДТЕУ для студентів 1 курсу відбулася лекція-презентація з нагоди 150-річчя від дня народження М. Міхновського – громадського та політичного діяча, учасника боротьби за незалежність України в XX столітті «Микола Міхновський – перший ідеолог самостійної України».

[детальніше]
У квітні 2023 року відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу есе «Мій Шевченко», який проводився Громадською організацією «Інноваційні обрії України» з 15 лютого до 12 березня 2023 року для молоді закладів загальної середньої та вищої освіти.

[детальніше]
11 квітня 2023 року відбулися установчі збори, під час яких було обрано новий склад Молодіжної ради при Чернівецькій ОДА.

[детальніше]
10 квітня 2023 року для здобувачів ОС «магістр» cпеціальностей «Менеджмент», «Готельно-ресторанна справа», «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування» ЧТЕІ ДТЕУ було проведено гостьову лекцію на тему «Держава як гарант забезпечення умов для підприємницької діяльності».

[детальніше]
10 квітня 2023 року на базі ЧТЕІ ДТЕУ було проведено студентську наукову конференцію іноземними мовами «Воєнний стан в Україні: виклики для економіки».

[детальніше]
З 5 по 9 квітня 2023 року у м. Чернівцях пройшов Чемпіонат України з універсального бою.

[детальніше]
6 квітня 2023 року для викладачів та студентів ОС «магістр» ЧТЕІ ДТЕУ був проведений практичний вебінар на тему «Чи можуть нейромережі допомогти у просуванні психолога?»

[детальніше]
31 березня 2023 року з метою набуття практичних навичок ведення особистих фінансів з нагоди Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week - 2023) керівник Школи ділового успіху, доцентка кафедри фінансів, обліку і оподаткування Любов Гут організувала для студентів 2 курсу симуляційну гру-тренінг з фінансової грамотності «Життєвий капітал».

[детальніше]
28 березня 2023 року у Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ для студентів 1 курсу відбулася лекція-презентація «Голодомор 1932–1933 рр. в Україні – геноцид українського народу», приурочена до 90-х роковин однієї з найбільших трагедій в нашій історії.

[детальніше]
8 березня 2023 року студенти, викладачі та співробітники Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ долучилися до акції «На шляху до рівності».

[детальніше]
2 березня 2023 року студенти 1 курсу Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ разом із наставниками Тетяною Бриковою, Любов Струтинською, Галиною Долгою та Валерією Пенюк відвідали виставу «40 відтінків насильства», яка демонструвалася зі сцени Центрального палацу культури м.Чернівці.

[детальніше]
1 березня 2023 року у ЧТЕІ ДТЕУ в онлайн-форматі відбулося засідання студентського круглого столу кафедри фінансів, обліку і оподаткування на тему «Дата-аналітика як основа для прийняття ефективних управлінських рішень».

[детальніше]
30 січня 2023 року у Чернівецькому торговельно-економічному інституті Державного торговельно-економічного університету для студентів 1 курсу відбулася лекція-презентація «Пам’яті Героїв Крут».

[детальніше]
Січень 2023 року. Керівник та член студентського туристичного клубу ЧТЕІ ДТЕУ «Плай» Олександр Крецький та Роман Яремій зустріли Новий 2023 рік на найвищій вершині України - Говерлі.

[детальніше]
22 грудня 2022 року на базі ЧТЕІ ДТЕУ за організації Наукового товариства молодих учених та студентів було проведено XІІ Всеукраїнську наукову студентську інтернет-конференцію «Реформування економіки України як фактор забезпечення сталого розвитку».

[детальніше]
Грудень 2022 року. У Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ визначено топ-10 кращих студентів. Критеріями рейтингової оцінки стали: результати навчання; участь студентів у науково-дослідній діяльності, громадському житті та спорті.

[детальніше]
15 грудня 2022 року викладачі та студенти Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ взяли участь у роботі круглого столу «Використання криптовалюти у світі».

[детальніше]
13 грудня 2022 року за організації профспілкового комітету ЧТЕІ ДТЕУ відбувся благодійний турнір з настільного тенісу на підтримку Збройних сил України.

[детальніше]
6 грудня 2022 року відбулося заключне засідання наукового гуртка кафедри обліку і оподаткування «Радник бухгалтера» на тему: «Проблеми обліку суб’єктів державного сектору в умовах воєнного стану» за участі стейкголдера, головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та планово-економічної роботи Департаменту освіти і науки Чернівецької військової адміністрації, випускниці спеціальності «Обліку і аудит» Оксани Юзько.

[детальніше]
23 листопада 2022 року відбувся студентський круглий стіл «Формування потенціалу розвитку сфери гостинності під час воєнного стану».

[детальніше]
19 листопада 2022 року в Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ відбулася зустріч студентського та науково-педагогічного колективу з представниками 31 (Чернівецького) прикордонного загону імені генерал-хорунжого Олександра Пилькевича Західного регіонального управління Держприкордонної служби України.

[детальніше]
17 листопада 2022 року в культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука відбулося найпатріотичніше нагородження найкращих здобувачів вищої освіти міста Чернівців з нагоди їхнього свята – Міжнародного дня студентів.

[детальніше]
17 листопада 2022 року у приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації відбулося урочисте відзначення з нагоди Міжнародного дня студентів плеяди наполегливих, творчих та креативних представників молоді закладів вищої та фахової передвищої освіти Буковини.

[детальніше]
14 листопада 2022 року для студентів денної форми навчання освітнього ступеня «магістр» було проведено студентський круглий стіл на тему «Цифрові технології у функціонуванні підприємств малого та середнього бізнесу».

[детальніше]
11 листопада 2022 року на базі ЧТЕІ ДТЕУ відбувся студентський круглий стіл на тему «Конкурентоспроможність підприємств готельного та ресторанного бізнесу в умовах війни» за участю студентів спеціальності «Менеджмент» та членів наукового товариства молодих учених і студентів ЧТЕІ ДТЕУ.

[детальніше]
9 листопада 2022 року, з нагоди Дня української писемності та мови, студенти та співробітники Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ долучилися до патріотичного заходу – Радіодиктанту національної єдності.

[детальніше]
1 листопада 2022 року для студентів 1 курсу денної форми навчання ЧТЕІ ДТЕУ була проведена інтерактивна лекція-презентація «Перший космонавт незалежної України», присвячена 25-річчю з часу польоту у космос Леоніда Каденюка.

[детальніше]
17-30 жовтня 2022 року студенти та викладачі (Юлія Маначинська, Вікторія Вудвуд, Віолетта Рошило, Каріна Паламарек, Ольга Романовська, Тетяна Незвещук-Когут, Тетяна Брикова, Любов Струтинська, Анастасія Паращук) ЧТЕІ ДТЕУ долучилися до Всеукраїнської онлайн-акції «Єдина Україна-ІІІ».

[детальніше]
12-15 жовтня 2022 року місті Понтеведра (Іспанія) відбувався Чемпіонат Світу з греплінгу. У ньому взяли участь спортсмени з понад 20 країн зі всього світу.

[детальніше]
3-4 жовтня 2022 року на прохання ради студентського самоврядування для студентів та співробітників ЧТЕІ ДТЕУ проведено військово-патріотичний вишкіл з цивільної оборони в умовах воєнного стану.

[детальніше]
Протягом вересня 2022 року, з метою швидкої адаптації студентів до особливостей освітнього процесу у ЧТЕІ ДТЕУ, ознайомлення з теоретичними засадами обраної спеціальності, для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» проведено цикл лекцій та засідань Школи ділового успіху на тему «Вчимося вчитися».

[детальніше]
27 вересня 2022 року Привітання директора ЧТЕІ ДТЕУ Анатолія ВДОВІЧЕНА зі Всесвітнім днем туризму.

[детальніше]
22 вересня 2022 року у рамках діяльності Школи здорового способу життя кафедри технології та організації готельно-ресторанного бізнесу для студентів ЧТЕІ ДТЕУ було організовано та проведено лекцію на тему «Кидаємо курити разом».

[детальніше]
З 8 по 11 вересня 2022 року в м.Чернівці відбувався Чемпіонат України з греплінгу та панкратіону. У ньому взяли участь понад 700 спортсменів з 16 регіонів України.

[детальніше]
8 вересня 2022 року у Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ проведено адаптаційний тренінг для студентів першого курсу.

[детальніше]
6 вересня 2022 року у Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ відбулася зустріч студентів та їхніх наставників з представниками Чернівецького районного управління ГУ ДСНС України у Чернівецькій області та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернівецької області.

[детальніше]
5 вересня 2022 року у Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ відбулися Урочисті збори першокурсників. Захід провели в актовій залі з дотриманням усіх норм безпеки.

[детальніше]
2 вересня 2022 року в Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ проведено тренінг «Психологічна стійкість» для студентів другого курсу.

[детальніше]
1 вересня 2022 року Чернівецький торговельно-економічний інститут ДТЕУ відкрив свої двері для студентства, незважаючи на те, що цьогорічне свято, на жаль, відбувається у воєнний час.

[детальніше]
1 червня 2022 року в Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ відбулися звітні збори ради студентського самоврядування, на яких затверджено звіт голови РСС ЧТЕІ ДТЕУ Андрія Томнюка за 2021/2022 н.р.

[детальніше]


Студентська рада