Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

ТОП 10 студентів ЧТЕІ ДТЕУСистема рейтингового оцінювання діяльності студентів забезпечує комплексне оцінювання досягнень студента у навчальній, науково-дослідній, культурно-масовій, соціальній, спортивній роботі та громадській діяльності.

Запровадження системи рейтингового оцінювання діяльності студентів здійснюється з метою мотивації щодо отримання високого рівня знань, органічного поєднання в освітньому процесі навчальної, наукової та інноваційної складової, формування особистості шляхом патріотичного, правового, екологічного виховання, утвердження моральних цінностей, соціальної активності, громадянської позиції та відповідальності, здорового способу життя, бути креативним та самоорганізовуватися в сучасних умовах.

Згідно Положення про систему рейтингового оцінювання діяльності студентів ЧТЕІ ДТЕУ за результатами рейтингового оцінювання, після завершення семестру, на сайті інституту розміщується ТОП-10 кращих студентів інституту.


У Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ визначено кращих студентів 2023/2024 навчального року за результатами рейтингової оцінки та показниками участі студентів у навчальній і науково-технічній діяльності, громадському житті та спорті за ІІ семестр.

До десятки кращих студентів ЧТЕІ ДТЕУ ввійшли:

1. Фербей Галина - 216 гр., спец. 071 «Облік і оподаткування».

2. Фірчук Марія – 216 гр., спец. 071 «Облік і оподаткування».

3. Долінська Віталіна – 214 гр., спец. 181 «Харчові технології».

4. Мироняк Вадим – 302 гр., спец. 073 «Менеджмент» (Управління бізнесом).

5. Мирончук Марія - 214 гр., спец. 181 «Харчові технології».

6. Вдовічен Данило – 302 гр., спец. 073 «Менеджмент»(Управління бізнесом).

7. Новоринська Аліна – 301 гр., спец. 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

8. Крецька Анастасія – 104 гр., спец. «Менеджмент» (Управління бізнесом).

9. Синкумамі Діана – 106 гр., спец. 073 «Готельно-ресторанний менеджмент».

10. Іванюк Катерина - 212 гр., спец. 181 «Харчові технології».

Щиро вітаємо найкращих студентів з успішним завершенням сесії! Бажаємо міцного здоров’я, вдалих проєктів, веселих літніх канікул, нових вершин і мирного неба!
Пишаємося здобутками наших студентів, які продовжують успішно навчатися, розвиватися у всіх сферах суспільного життя, бути активним у сфері благодійності та волонтерстві заради перемоги та подальшого розвитку нашої Батьківщини.

Щиро вітаємо вас зі здобуттям статусу топ-10! Бажаємо вам міцного здоров’я, успішних проєктів, нових вершин і мирного неба!Переведення студентів ЧТЕІ ДТЕУ, які навчаються за договорами, на вакантні місця державного замовлення здійснюється з метою забезпечення Інститутом виконання державного замовлення на підготовку фахівців згідно до Положення про переведення студентів на вакантні місця державного замовлення у Чернівецькому торговельно-економічного інституті Державного торговельно-економічного університету.

Право на заповнення вакантних місць державного замовлення надається особам з найвищим середнім балом успішності студента та вищим рейтингом у науковій, громадській, спортивній та культурно-масовій роботі.

ТОП 10 студентів ЧТЕІ ДТЕУ