Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Академічна доброчесністьДжерело: сторінка сайту освітнього омбудсмена України.
Методичні рекомендації для закладів вищої освіти з підтримки принципів академічної доброчесності
У статті «Академічна доброчесність залежить від усіх учасників освітнього процесу» яка оприлюднена на офіційному сайті освітнього омбудсмена зазначається: для того, щоб настали глобальні зміни, щоб змінити будь-яку систему, завжди варто розпочинати насамперед із себе й виховувати порядного громадянина та справедливу людину в собі та у своєму середовищі. Міжнародний центр академічної доброчесності визначає академічну доброчесність як дотримання п’яти фундаментальних цінностей: чесності, довіри, справедливості, поваги, відповідальності та відваги до дій. Оскільки замало лише вірити у фундаментальні цінності. Їх потрібно відстоювати, навіть зіткнувшись із тиском з боку інших чи відмінними поглядами. А це вимагає цілеспрямованості, відданості та відваги. Але ці ознаки прийнятні не лише для вищої академічної спільноти, а й для спільноти учасників освітнього процесу закладів загальної середньої освіти та освітніх управлінців.
Нормативні документи та рекомендації
Коротко про доброчесність

Інформаційний бюлетень «Академічна доброчесність», підготовлений Євгеном Ніколаєвим буде корисним як студентам так і викладачам під час навчання, викладання та науково-практичних досліджень.

Читати:


Завантажити всі випуски в одному файлі

Концепція цього проєкту

Джерело: Сторінки Євгена Ніколаєва


Чернівецький торговельно-економічний інститут ДТЕУ тісно співпрацює з сервісом перевірки робіт на плагіат Unicheck, договір з яким пролонговано у 2023 році.


Академічна доброчесність