Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Персональний облік у ЧТЕІ ДТЕУ:
призовників, військовозобов'заних та резервістів1. Усі студенти: призовники, військовозобов`язані та резервісти повинні знати та виконувати вимоги Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів (Постанова КМУ від 30 грудня 2022 року № 1487), зокрема перебувати на військовому обліку в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).

2. Усі студенти: призовники, військовозобов`язані та резервісти повинні перебувати на персональному обліку за місцем навчання у відділі військового обліку призовників і військовозобов`язаних ЧТЕІ ДТЕУ.

3. Зарахування на персональний облік за місцем навчання у ЧТЕІ ДТЕУ здійснюється:

Пред’явлення оригіналу військово-облікового документа та надання ксерокопій документів, перелік яких зазначено у пам`ятці «Перебування на персональному обліку за місцем навчання».

4. Важливо! Усі студенти-призовники денної форми навчання зобов'язані особисто щороку до 01 жовтня подавати до ТЦК та СП, де вони перебувають на обліку, Довідку форми 20, що підтверджує їх право на відстрочку від призову на строкову військову службу (стаття 17 п. 16 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»).

Відділ організаційно-кадрового забезпечення ЧТЕІ ДТЕУ

( Центральна площа, 7, кабінет №201 (ІI поверх), тел. (0372) 52-21-12

Графік роботи

Понеділок – п’ятниця 09.00-15.00

Обідня перерва 13.00-14.00


Палагнюк Ілона Іванівна - провідний фахівець з військово-мобілізаційної роботи

Військовий облік