Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Відділ науково-методичної роботи та міжнародних зв’язківЗагальні відомостіДіяльність відділу науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків спрямована на: організацію, контроль та вдосконалення навчально-методичної, науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності інституту; сприяння впровадженню в освітній процес інноваційних технологій навчання, інтеграції освітнього процесу і науки; розвитку наукового потенціалу професорсько-викладацького складу та здобувачів вищої освіти.


Основними завданнями відділу науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків є: детальніше...


Склад відділуНаші контакти:Наукова діяльність
Міжнародна діяльність
Методична рада ЧТЕІ ДТЕУ
Методична робота
Новини17 травня 2024 року. Шановні колеги! Директорат Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ щиро вітає всіх науковців інституту та Буковини з Днем науки!

[детальніше]
16 травня 2024 року з нагоди відзначення Дня науки у Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ була проведена VII студентська наукова Інтернет-конференція «Сучасні інноваційні технології у сфері готельно-ресторанного господарства».

[детальніше]
15-16 травня 2024 року з нагоди Дня науки та за результатами проведеної олімпіади з навчальних дисциплін на засіданнях кафедр інституту нагороджено студентів-переможців, які зайняли 1, 2 та 3 місця.

[детальніше]
4 березня 2024 року у рамках укладеного між ЧТЕІ ДТЕУ (м. Чернівці, Україна) та Університетом менеджменту безпеки (м. Кошице, Словаччина) Меморандуму відбулася робоча зустріч з обговорення освітніх програм.

[детальніше]
4 березня 2024 року на базі Університету менеджменту безпеки (м. Кошице, Словаччина) відбувся міжнародний круглий стіл на тему «Інформаційна та фінансова безпека в системі менеджменту».

[детальніше]
З 22 січня по 4 березня 2024 року науково-педагогічні працівники ЧТЕІ ДТЕУ, а саме: Анатолій Вдовічен, Ірина Лошенюк, Ольга Вдовічена, Алла Чорновол, Юрій Королюк, Валентина Чичун, Конон Багрій, Сергій Рилєєв, Юрій Чаплінський, Леонід Мільман, Оксана Зеленюк, Наталія Шупрудько, Алла Шимко, Анна Кримська, Олексій Малярчук пройшли закордонне стажування в Університеті менеджменту безпеки у м. Кошице (Словаччина).

[детальніше]
15 лютого 2024 року відбулася чергова зустріч студентів 1 та 2 курсів ЧТЕІ ДТЕУ різних спеціальностей з Анатолієм Полосіним, генеральним секретарем Асоціації U.C.M. Italy.

[детальніше]
14 лютого 2024 року проведено засідання редакційної колегії наукового журналу «Вісник ЧТЕІ», на якому були присутні усі члени на чолі з головним редактором – директором інституту, д.е.н., професором Анатолієм Вдовіченим.

[детальніше]
Лютий 2024 року. Чернівецька міська рада запрошує до участі у програмі стажування.

[детальніше]
22 січня 2024 року делегація науково-педагогічних працівників Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ здійснила робочий візит до Університету менеджменту безпеки бізнесу в м. Кошице (Словаччина).

[детальніше]
22 грудня 2023 року на базі ЧТЕІ ДТЕУ було проведено XIІІ Всеукраїнську наукову студентську інтернет-конференцію «Реформування економіки України як фактор забезпечення сталого розвитку».

[детальніше]
24-25 травня 2023 року науковці ЧТЕІ ДТЕУ взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Теорія, практика та інновації розвитку туристичної і готельно-ресторанної індустрії», що проводилася на базі Уманського національного університету садівництва.

[детальніше]
11 травня 2023 року у ЧТЕІ ДТЕУ відбулась міжнародна науково-практична конференція «Трансформація готельно-ресторанного бізнесу регіону в умовах євроінтеграції».

[детальніше]
28 квітня 2023 року у Державному торговельно-економічному університеті (м. Київ) відбувся фінал V Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проєктів «БІЗНЕС-ТРАМПЛІН».

[детальніше]
22 березня 2023 року у Державному торговельно-економічному університеті відбулась ІІ Міжнародна студентська наукова конференція «Hotel, restaurant and tourism business: realities and challenges» («Готельно-ресторанний та туристичний бізнес: реалії та виклики»), яку організував факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу.

[детальніше]
16 березня 2023 року до Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ прибула делегація у складі Паоло Брешиа (Paolo Brescia), президента Асоціації шеф-кухарів Середземномор’я і UCM-Italy, редактора книг на тему кулінарології і туризму Італії, та випускників проєкту «Euro Est» Андрія Садового, піццайоло, і Єлизавети Горпиняк, спеціаліста-офіціанта.

[детальніше]
16 березня 2023 року у навчальній лабораторії кафедри харчових технологій та готельно-ресторанного і туристичного сервісу ЧТЕІ ДТЕУ, в рамках проєкту підготовки до літньої практики в Італії «Euro Est», італійським ресторатором Паоло Брешиа (Paolo Brescia), президентом Асоціації шеф-кухарів Середземномор’я та UCM-Italy, та випускниками проєкту «Euro Est» Андрієм Садовим і Єлизаветою Горпиняк проведено два майстер-класи за темою «Культура та особливості сучасної італійської кухні та сервісу».

[детальніше]


Відділ науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків