Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Засідання Вищої школи педагогічної майстерності і професійного розвитку




23 лютого 2023 року за участю науковців Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ відбулося засідання Вищої школи педагогічної майстерності і професійного розвитку на тему «Можливості використання програмного забезпечення в освітньому процесі ЧТЕІ ДТЕУ».

На початку заходу керівник Вищої школи, д.е.н., професор Алла Чорновол підкреслила важливість використання програмного забезпечення в освітньому процесі ЧТЕІ ДТЕУ.

Заступник директора, д.е.н., професор Василь Кифяк наголосив на вагомій ролі програмного забезпечення в освітньому процесі.

Доповідач заходу, начальник центру інформаційних технологій ЧТЕІ Тетяна Валецька ознайомила з особливостями використання та можливостями програмного забезпечення, впровадженого в освітній процес:

«BOOKKEEPER» – web-сервіс для автоматизації обліку господарської діяльності суб'єктів малого та середнього бізнесу;

- Акцент – програма українського виробництва для ведення бухгалтерського обліку та управління підприємством, з можливістю формування регламентної звітності;

- програмний комплекс обліку ресурсів;

- jSolution – хмарна система для автоматизації управлінських та облікових завдань підприємств.

Під час засідання також відбулося інформування про результати стажування та підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників інституту.

Ірина Лошенюк, заступник директора, к.т.н., доцент, поділилася досвідом, отриманим від участі в освітньо-професійній програмі «Івент-маркетинг: сучасні реалії» м. Київ.

Валентина Чичун, завідувачка кафедри менеджменту, маркетингу та міжнародної логістики, к.е.н., доцент, проінформувала про результати проходження підвищення кваліфікації викладачами кафедри у Сумському національному аграрному університеті за темою: «Сучасні освітні інструменти викладання при формуванні індивідуальної навчальної траєкторії здобувачів вищої освіти».

Юлія Маначинська, доцент кафедри фінансів, обліку і оподаткування, к.е.н., прозвітувала про результати програми підвищення кваліфікації від Американської ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS «Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів».

Тетяна Незвещук-Когут, доцент кафедри харчових технологій, готельно-ресторанного і туристичного сервісу, к.е.н., проінформувала про участі у VIII Міжнародній програмі підвищення кваліфікації, за результатами якої отримала кваліфікацію «Міжнародний керівник категорії Б у галузі Освіти і Науки, відповідно за класифікації ЮНЕСКО» та «Міжнародний Вчитель/Викладач».

Щиро вдячні доповідачам та організаторам за змістовний захід, цікаві доповіді, ґрунтовну дискусію у творчій атмосфері та сподіваємося про наступні не менш цікаві та актуальні теми, що сприятимуть вдосконаленню професійної діяльності та освітнього процесу загалом.


Фотозвіт...


Засідання Вищої школи педагогічної майстерності і професійного розвитку