Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Соціально-психологічна вистава
«40 відтінків насильства»
2 березня 2023 року студенти 1 курсу Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ разом із наставниками Тетяною Бриковою, Любов Струтинською, Галиною Долгою та Валерією Пенюк відвідали виставу «40 відтінків насильства», яка демонструвалася зі сцени Центрального палацу культури м. Чернівці. Захід проводився у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID.

Метою вистави було висвітлення проблеми домашнього насильства, саме тому організатори підкреслили важливість вчасного розпізнавання насильства. Адже щоб не стати жертвою домашнього насильства, потрібно не замовчувати та не терпіти будь-які прояви домашнього насильства, а обов’язково звернутися за допомогою до близьких людей, соціальних служб, правоохоронних органів.

Основні меседжі вистави:

- насильство може бути різних видів: фізичне, сексуальне, економічне, психологічне;

- будь-який прояв гендерно зумовленого насильства є неприпустимим;

- гендерно зумовлене насильство та його негативний вплив на особу не залежить від статі й віку;

- відповідальність за вчинене насильство є обов’язковим та неминучим.

Захід відвідали директорка департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради Наталія Фрунзе та практичний психолог, які наголосили на важливості упередження насилля у родинах та на недопущенні замовчування цього негативного явища.

Під час вистави також проводився розіграш подарункових сертифікатів на різноманітні послуги та дозвілля.

Сподіваємося, що такі заходи сприятимуть упередженню різноманітним проявам насильства та допоможуть усвідомити всім, незалежно від віку та статі, що у сім’ях насиллю немає місця.


Фотозвіт...


Соціально-психологічна вистава «40 відтінків насильства»