Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Лекція-презентація «Голодомор 1932–1933 рр.
в Україні – геноцид українського народу»
28 березня 2023 року у Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ для студентів 1 курсу відбулася лекція-презентація «Голодомор 1932–1933 рр. в Україні – геноцид українського народу», приурочена до 90-х роковин однієї з найбільших трагедій в нашій історії. Її організатором став д.і.н., професор Вадим Ореховський. У заході також взяли участь начальник навчального відділу Ірина Мустеца та викладачі кафедри харчових технологій, готельно-ресторанного і туристичного сервісу.

Під час лекції Вадим Олегович наголосив, що голодомор був скоєний керівництвом колишнього Радянського Союзу, щоб упокорити українців, остаточно ліквідувати український спротив режиму та спроби побудови самостійної, незалежної від москви Української Держави. Під час вчинення особливо тяжкого злочину геноциду в 1932–1933 рр. комуністичний тоталітарний режим знищив мільйони українців.

У рамках лекції увазі аудиторії був представлений документальний фільм «Голодомор 1932–1933 рр.: постгеноцидний синдром».

Лекція викликала щирий інтерес у студентської аудиторії, адже такі заходи сприяють підвищенню обізнаності студентів про історичне минуле власної країни та вшануванню пам’яті людей, які загинули внаслідок цієї трагедії.


Фотозвіт...


Лекція-презентація «Голодомор 1932–1933 рр. в Україні – геноцид українського народу»