Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Гостьова лекція
«Держава як гарант забезпечення умов для підприємницької діяльності»
10 квітня 2023 року для здобувачів ОС «магістр» cпеціальностей «Менеджмент», «Готельно-ресторанна справа», «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування» ЧТЕІ ДТЕУ було проведено гостьову лекцію на тему «Держава як гарант забезпечення умов для підприємницької діяльності». Спікерка – кандидатка економічних наук, експертка з місцевого економічного розвитку проєкту USAID «Говерла», співзасновниця благодійного фонду «Help Ukraine Romania», депутатка Чернівецької обласної ради Юлія Грицку-Андрієш.

Під час лекції пані Юлія акцентувала увагу на тому, що держава має забезпечити необхідні умови для розвитку підприємництва, а саме: створити сприятливе правове середовище, знизити адміністративні бар'єри та спростити процедури реєстрації бізнесу, забезпечити належний рівень інфраструктури, підтримати доступність кредитів та залучення інвестицій. Також держава може забезпечувати підприємцям доступ до різних програм підтримки, таких як гранти, субсидії, навчання та консультації. Ці заходи допомагають зменшити ризики для підприємців, особливо для тих, хто розпочинає свій бізнес.

Колектив кафедри менеджменту, маркетингу і міжнародної логістики щиро вдячний пані Юлїї Грицку-Андрієш за багаторічну співпрацю та професійно проведений захід, а також за надання компетентних відповідей на запитання слухачів. Сподіваємося на наступні спільні заходи на актуальну тематику.


Фотозвіт...


Гостьова лекція «Держава як гарант забезпечення умов для підприємницької діяльності»