Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Результати міжнародної кампанії
з підвищення фінансової обізнаності дітей та молоді
«Всесвітній тиждень грошей»
За підсумками конкурсу «10 найактивніших закладів вищої та професійно-технічної освіти України» Чернівецький торговельно-економічний інститут ДТЕУ зайняв п’яту позицію у рейтингу серед інших 139 ЗВО України. Конкурс проводився у рамках міжнародної кампанії з підвищення фінансової обізнаності дітей та молоді «Всесвітній тиждень грошей», організованої Національним Банком України, за підтримки Проєкту USAID «Реформування фінансового сектору» (Global Money Week 2023).

За результатами конкурсу було визначено найбільш активні заклади вищої освіти України, які організували найбільшу кількість самостійно проведених заходів, розкрили тематику міжнародної кампанії щодо підвищення фінансової грамотності серед студентів, задіяли найбільшу кількість слухачів та учасників заходів, взаємодіяли з партнерами та забезпечували інформування. Переможців нагородили дипломами, кубками та сертифікатами (кожен – на суму 7 тисяч гривень) для придбання економічної літератури та навчальних матеріалів (зокрема гра з фінансової грамотності) для поповнення книжкового фонду бібліотеки.

9 травня 2023 року у ЧТЕІ ДТЕУ відбулося вручення отриманих нагород учасникам та організаторам «Всесвітнього тижня грошей» в нашому закладі. Під час вручення директор інституту, д.е.н., професор Анатолій Вдовічен зазначив, що участь у таких заходах сприяє формуванню у студентів необхідних знань про фінансову грамотність та підвищення їх обізнаності з усіма сторонами сфери фінансів, що у майбутньому дасть змогу досягти матеріального добробуту.

ЧТЕІ ДТЕУ висловлює щиру подяку заступнику директора з навчально-педагогічної роботи, організації та забезпечення освітньо-виховного процесу Ірині Лошенюк, завідувачу кафедри фінансів, обліку і оподаткування Аллі Чорновол, доцентам кафедри фінансів, обліку і оподаткування Любові Гут, Юлії Табенській та доценту кафедри менеджменту, маркетингу і міжнародної логістики Оксані Зеленюк за організацію та проведення заходів для студентів інституту, а також Наталії Свідніцькій, студентці 1 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», за участь у Конкурсі ідей «Гроші та добробут у моїй країні», та всім викладачам і студентам інституту за активну підтримку у проведенні заходів рамках тижня Global Money Week.


Фотозвіт...


Результати міжнародної кампанії з підвищення фінансової обізнаності дітей та молоді «Всесвітній тиждень грошей»