Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Вшанування пам’яті ГЕРОЇВ УКРАЇНИ
23 травня 2023 року з нагоди Дня Героїв на Центральній площі міста Чернівців відбулося офіційне вшанування пам’яті героїв України, які віддали своє життя за незалежність та цілісність нашої держави.

Урочистості було зініційовано громадськими організаціями «Майдан» та «Буковинська комендатура», за підтримки Чернівецької обласної військової адміністрації, обласної та міської рад.

До заходів долучилися міський голова Чернівців Роман Клічук, перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк та заступник начальника Чернівецької ОВА Олександр Янков, заступник голови обласної ради Микола Гуйтор, керівництво силових і правоохоронних структур, громадськість краю.

Від Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ у заході взяли участь директор Анатолій Вдовічен, заступники директора Василь Кифяк та Ірина Лошенюк, науково-педагогічні працівники, співробітники та студенти інституту.

Від імені українських захисників виступив воїн батальйону «Вовки да Вінчі» Сергій Лемешев, який подякував родинам загиблих військових за їхню жертву, а також нагадав учасникам урочистого зібрання про високу ціну, яку платять наші захисники і захисниці, за мирне небо над головою кожного з нас.

Слава та вічна пам’ять усім Героям, які боролись і продовжують боротися за незалежність нашої України!


Фотозвіт...


Вшанування пам’яті ГЕРОЇВ УКРАЇНИ