Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Зустріч студентів ЧТЕІ ДТЕУ з групою піротехнічних робіт
аварійно-рятувального загону ГУ ДСНС України
у Чернівецькій області
24 жовтня 2023 року в актовій залі ЧТЕІ ДТЕУ відбулась зустріч студентів 1 та 2 курсу з групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Чернівецькій області. Під час зустрічі представники загону розповіли студентам про види вибухових предметів та їх вплив на життя людей.

Особливу увагу було звернуто на заходи безпеки поводження з вибухонебезпечними предметами. Гості розповіли студентам історії з власної практики під час розмінування територій України та підступність ворога, який ховав вибухівку в дитячі іграшки, предмети побуту, подушки, інші предмети вжитку.

Наочно продемонстрували муляжі вибухових предметів, показали спорядження працівника з піротехнічних робіт.

Студентам зустріч надзвичайно сподобалось, було багато запитань і змістовних відповідей.

На завершення зустрічі начальниця навчального відділу Ірина Мустеца подякувала гостям та наголосила, що українські землі визнано одними з найзамінованіших у світі і тому зустріч є актуальною і потрібною для здобувачів. Про техніку безпеки також нагадав головний інженер інституту Іван Середа і зазначив, що безпека життя і здоров’я зараз є пріоритетним питанням для всіх українців.

Висловлюємо велику подяку за цікавий захід та потрібні знання групі піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Чернівецькій області!Фотозвіт...


Зустріч студентів ЧТЕІ ДТЕУ з групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Чернівецькій області