Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Передача представникам ГУ ДСНС України в Чернівецькій області
захисного взуття для проведення розмінування
30 жовтня 2023 року у приміщенні Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ відбулася передача представникам Головного управління ДСНС України в Чернівецькій області спеціального захисного взуття для розмінування.

Цю захисну амуніцію, що використовуватимуть для розмінування території України, придбано на кошти, виручені під час Х-го щорічного фестивалю-ярмарку «Свято гарбуза». Цього разу вдалося зібрати 36 тисяч 07 гривень.

Силами викладачів, співробітників та студентів Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ, а також колег, які радо долучилися до заходу: Бурштинського торговельно-економічного коледжу ДТЕУ, Чернівецького фахового коледжу бізнесу та харчових технологій, Чернівецького кооперативного фахового коледжу економіки і права та Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ.

Додатково нагадаємо, що під час Х-го щорічного фестивалю-ярмарку «Свято гарбуза» був встановлений Національний рекорд України з найбільшої кількості страв, приготовлених з гарбуза на одній локації.

Єдиною командою популяризуємо Україну та українське, а також робимо все для Перемоги!Фотозвіт...


Передача представникам ГУ ДСНС України в Чернівецькій області захисного взуття для проведення розмінування