Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Лекція-презентація «День пам’яті жертв Голодомору»
6 листопада 2023 року у Чернівецькому торговельно-економічному інституті Державного торговельно-економічного університету для студентів 1 курсу відбулася лекція-презентація «День пам’яті жертв Голодомору», приурочена до 90-х роковин однієї з найбільших трагедій в історії нашого народу. Її організатором став професор кафедри харчових технологій, готельно-ресторанного і туристичного сервісу Вадим Ореховський. У заході також взяла участь начальниця навчального відділу Ірина Мустеца.

На початку лекції лектор наголосив, що Голодомор був скоєний керівництвом Радянського Союзу, щоб упокорити українців, остаточно ліквідувати український спротив режиму та спроби побудови самостійної, незалежної від москви Української Держави. Під час вчинення особливо тяжкого злочину - геноциду - в 1932–1933 рр. комуністичний тоталітарний режим знищив мільйони українців.

В рамках лекції увазі аудиторії був представлений документальний фільм «Вбиті Голодомором».

Такі заходи сприяють більш ґрунтовним знанням студентів про історичне минуле власної країни та вшануванню пам’яті людей, які загинули внаслідок цієї трагедії, а також викликають неймовірні емоції, щирий патріотизм та бажання зберегти найцінніше – життя українців і нашу ідентичність.Фотозвіт...


Лекція-презентація «День пам’яті жертв Голодомору»