Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Презентація літньої практики в Італії від Асоціації «U.C.M. Italy»
15 листопада 2023 року відбулась онлайн-зустріч студентів Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ з Сергієм Полосіним, генеральним секретарем Асоціації «U.C.M. Italy» (Італія). До заходу приєднались також студенти Чернівецького ліцею сфери послуг.

Модераторами зустрічі стали Алла Шимко, начальник відділу науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків, та Ольга Романовська, к.т.н., доцент кафедри харчових технологій, готельно-ресторанного і туристичного сервісу інституту.

Пан Сергій ознайомив присутніх з умовами участі в проєкті «EuroEst», який покликаний допомогти всім, хто бажає зробити перші кроки в готельно-ресторанному бізнесі, отримати чудову базу для подальшого розвитку разом із відкриттям краси та смаку Південної Італії. Про всі тонкощі участі в цьому проєкті, а саме стипендію, тривалість та вартість практики, генеральний секретар розповів у відеопрезентації.

Ольга Леонідівна подякувала пану Сергію за цікаву і пізнавальну лекцію і розповіла про успіхи попередніх учасників проєкту, студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа», які влітку пройшли практику і недавно були нагороджені сертифікатами за гарну роботу.

Дуже привабливі умови проходження виробничої практики в індустрії туризму, гостинності або кулінарії за кордоном зацікавили присутніх студентів. За додатковою інформацією усі охочі можуть звернутись до завідувача практикою, к.е.н., доцента Круглянка Андрія Вікторовича.Фотозвіт...


Презентація літньої практики в Італії від Асоціації «U.C.M. Italy»