Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Воркшоп у межах спільної операційної програми
«Угорщина–Словаччина–Румунія–Україна»
16 листопада 2023 року у рамках реалізації транскордонного проєкту «CARPATHIA UNESCO - GREEN CARPATHIA» для студентів Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ проведено воркшоп у межах спільної операційної програми «Угорщина–Словаччина–Румунія–Україна».

Плідної роботи учасникам заходу побажав директор інституту Анатолій Вдовічен, який відзначив вклад викладачів і студентів ЧТЕІ ДТЕУ в розвиток туризму України.

Христина Марчук, заступник директора Департаменту регіонального розвитку Чернівецької обласної військової адміністрації, презентувала інтегрований туристичний маршрут, який охоплює країни-учасники.

Михайло Хмелевський, начальник управління інвестиційної політики та туризму Департаменту регіонального розвитку Чернівецької обласної військової адміністрації, ознайомив студентів з цікавими проєктами, новими туристичними локаціями, які працюють на території області.

Ірина Мустеца, начальник навчального відділу, підвела підсумки проведеного воркшопу, подякувала гостям і наголосила на актуальності розвитку туризму та втіленні нових проєктів на Буковині.

Студентам зустріч надзвичайно сподобалась, оскільки на завершення Інна Ткачук, головний спеціаліст сектору розвитку туризму, управління інвестиційної політики Департаменту регіонального розвитку ЧОВА, організувала екскурсію в Резиденцію митрополитів Буковини і Далмації.

Розвиваємо туризм рідного краю разом!Фотозвіт...


Воркшоп у межах спільної операційної програми «Угорщина–Словаччина–Румунія–Україна»