Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Відзначення найкращих студентів Чернівецької області!
17 листопада 2023 року у Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня студента.

Найкращих студентів Чернівецької області вітали перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор, перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Альона Атаманюк та начальниця департаменту освіти ЧОДА Оксана Сакрієр.

У своєму виступі Микола Гуйтор зазначив, що саме «студенти, окрім своєї основної місії – здобувати знання, часто ставали рушійною силою знакових подій у світі. Українська молодь також завжди була в авангарді історичних для нашої держави зрушень. Зокрема, таких, як Революція на граніті, Помаранчева революція, Революція Гідності. А з початком російсько-української війни студентство долучилося до захисту держави зі зброєю в руках, почали волонтерити».

Він також подякував їм за активність та громадянську свідомість і п’ятьом кращим студентам навчальних закладів області вручив подяки за відмінне навчання, активну участь у науковому й громадському житті краю.

Зокрема, Подяку голови Чернівецької обласної державної (військової) адміністрації отримала Марія Фірчук, студентка 4-го курсу спеціальності «Облік і оподаткування».

Подякою Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації (Чернівецької обласної військової адміністрації) був нагороджений Данило Вдовічен, студент 3 курсу спеціальності «Менеджмент», освітньої програми «Управління бізнесу».

Приєднуємося до привітань від перших осіб Буковини для наших студентів і щиро вітаємо їх з високими нагородами! Пишаємося вами та вашими успіхами, а також бажаємо досягати нових вершин, здобутків та відзнак!

З Днем студента! Разом до перемоги!Фотозвіт...


Відзначення найкращих студентів Чернівецької області