Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Передача представникам ДСНС України в Чернівецькій області
спеціалізованого взуття для проведення розмінування
12 грудня 2023 року колектив Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ вдруге передав представникам ДСНС України в Чернівецькій області саперні «павуки» – спеціалізоване взуття для проведення розмінування. Зазначену амуніцію було придбано за кошти, зібрані спільними силами колективу викладачів та студентів ЧТЕІ ДТЕУ.

З метою передачі цих важливих подарунків делегація ЧТЕІ, у складі заступниці директора Лошенюк Ірини Романівни, доценток Вдовіченої Ольги Геннадіївни та Чичун Валентини Андріївни, завідувачки кафедри менеджменту, маркетингу і міжнародної логістики, та професора Королюка Юрія Григоровича, завітала до наших рятівників. На зустрічі були присутні Бабюк Василь Іванович, заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації, Загура Олег Васильович, директор Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області, та особовий склад загону розмінування. Під час зустрічі також обговорили перспективи подальшої співпраці та визначилися із наступними пріоритетними завданнями.

Радіємо, що можемо підтримати таку чудову ініціативу і допомогти у роботі з розмінування українських земель!

Від усієї дружньої родини ЧТЕІ ДТЕУ дякуємо нашим відважним ДСНСівцям за їхній професіоналізм, увагу та відданість обраній справі!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!Фотозвіт...


Передача представникам ДСНС України в Чернівецькій області спеціалізованого взуття для проведення розмінування