Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Захід з нагоди Міжнародного дня рідної мови
«До рідного слова торкаюсь душею»
У Міжнародний день рідної мови кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри менеджменту, маркетингу та міжнародної логістики ЧТЕІ ДТЕУ Наталія Максим'юк організувала та провела культурно-просвітницький захід «До рідного слова торкаюсь душею», що об’єднав тих, хто любить, оберігає, популяризує та шанує українську мову, хто вважає її категорією духовною, світоглядовою і націєтворчою. Студенти І-ІІ курсів мали змогу висловити власне бачення мови як духовно-національного феномена, свої думки про важливість української мови крізь призму воєнних подій.

Продовженням заходу була лінгвістична гра «Залюблені в мову і в кожне її слово» між двома студентськими командами. Низка конкурсів засвідчила активність, кмітливість та креативність студентів, їхнє вміння пояснювати значення фразеологізмів, добирати синоніми, українські відповідники до чужомовних запозичень, омовлювати комунікативні ситуації з використанням невербальних засобів.

Безперечно, такі культурно-просвітницькі заходи в умовах сьогодення мають особливу вагу, адже вони спрямовані не тільки на популяризацію рідної мови, вивчення її особливостей, а й на формування свідомого громадянина Української держави.Фотозвіт...


Захід з нагоди Міжнародного дня рідної мови «До рідного слова торкаюсь душею»