Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Навчально-освітні подорожі до гірських хребтів Карпат
учасників туристичного клубу «Плай»
У лютому 2024 року учасники туристичного клубу «Плай», студенти та працівники ЧТЕІ ДТЕУ, на чолі з керівником Олександром Крецьким, здійснили заплановані навчально-освітні подорожі до гірських хребтів Карпат.

17-18 лютого наші туристи піднялись на найвищу вершину України – г. Говерлу. Основною метою поїздки на Говерлу було відпрацювання навичок сходження на вершини вище 2000 м у зимових умовах. Упродовж сходження учасники туристичного клубу «Плай» допомагали рятувальникам маркувати маршрут від урочища «Заросляк» до Говерли та ознайомилися з наслідками сходження снігових лавин на Чорногорі. Під час спуску допомогли своїми навиками та спорядженням учасникам іншої групи, в якій травмувався чоловік, зірвавшись з обледенілого схилу, зокрема наш керівник клубу надав безпосередню медичну допомогу травмованому до прибуття рятувальників ДСНС.

24-25 лютого наші туристи здійснили туристичний похід до схилів озера Несамовитого та відвідали сніголавинну станцію Пожижевська. Там учасники походу мали можливість поспілкуватися з працівниками станції та ознайомитися з їхніми умовами праці. Детальніше про роботу приладів студентам розповів заступник керівника клубу «Плай», доцент Роман Гищук, демонструючи іхню роботу наочно.

Наступного дня учасники провели просвітницькі та патріотичні зустрічі на схилах низькогірного кліматичного курорту Карпат - Микуличина. Піднялися на гору Костел та відвідали історичні місця в каньйоні Чемегівський, де знімали українську касову кінострічку «Довбуш», а також рекреаційно-туристичні локації в м. Яремче та його околицях. На завершення підвели підсумки із засвоєння навиків фахових туристів і початківців під час подорожі.Фотозвіт...


Навчально-освітні подорожі до гірських хребтів Карпат учасників туристичного клубу «Плай»