Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Лекція-презентація від Олександра Довганича,
співвласника «La pasta», «Тераса», «Дім18»,
голови громадської організації «БорЩ»
29 лютого 2024 року відбулась зустріч-презентація з Олександром Довганичем, співвласником закладів ресторанного господарства «La pasta», «Тераса», «Дім18» та головою громадської організації «БорЩ» (Буковинська організація рестораторів «Щастя»). Її організатором стала доцент кафедри харчових технологій, готельно-ресторанного і туристичного сервісу Тетяна Незвещук-Когут.

На заході були присутні заступник директора Ірина Лошенюк, старші викладачі Анна Кримська, Олексій Малярчук, Любов Струтинська та студенти 1-3 курсів ЧТЕІ ДТЕУ.

На початку зустрічі Ірина Лошенюк представила гостя і згадала про нашу багаторічну співпрацю в межах укладених договорів.

Під час зустрічі Олександр Вікторович презентував діяльність власних закладів, їхню політику, концепції діяльності, цінову політику та подальші стратегії. Особливу увагу спікер акцентував на корпоративній культурі закладів, особливостях управління персоналом, зокрема щодо забезпечення можливостей кар’єрного зростання та соціального забезпечення співробітників. Окремим напрямом діяльності відзначив соціальну відповідальність як власних закладів, так і членів громадської організації «БорЩ».

Наприкінці зустрічі пан Олександр запропонував студентам ЧТЕІ ДТЕУ можливість проходження практики та подальшого працевлаштування у підпорядкованих закладах, а також відзначив інші можливості співпраці з ЧТЕІ ДТЕУ.

Щиро дякуємо спікеру за обмін досвідом, надану практичну інформацію, а також за можливість підвищувати якість освітнього процесу завдяки співпраці з провідними фахівцями-практиками.Фотозвіт...


Лекція-презентація від Олександра Довганича, співвласника «La pasta», «Тераса», «Дім18», голови громадської організації «БорЩ»