Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Робоча зустріч з обговорення освітніх програм




4 березня 2024 року у рамках укладеного між ЧТЕІ ДТЕУ (м. Чернівці, Україна) та Університетом менеджменту безпеки (м. Кошице, Словаччина) Меморандуму відбулася робоча зустріч з обговорення освітніх програм.

Доцент Ольга Вдовічена представила освітні програми «Економіка та безпека інформації» зі спеціальності 051 «Економіка», галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та другого (магістерського) рівня вищої освіти. Учасники робочої зустрічі відзначили актуальність, інноваційність освітньої програми та наголосили на фахових компетенціях, які спрямовані на роботу в цифровому середовищі та формуванні комунікаційних навичок.

Гарант освітньої програми, завідувачка кафедри, проф. Алла Чорновол представила ОП «Фінансовий моніторинг та податковий менеджмент» за спеціальністю «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», галузі знань 07 «Управління та адміністрування» другого (магістерського) рівня вищої освіти. Дехто з учасників зазначив, що дана програма є освітнім продуктом, який відповідає сучасним уявленням щодо змісту та технології підготовки майбутніх фахівців. Особливу увагу акцентовано на формуванні фахових компетентностей, пов’язаних із управлінням, плануванням, бюджетуванням та прогнозуванням у сфері фінансового моніторингу та податкового менеджменту.

В обговоренні освітніх програм взяли участь професори трьох закладів:

- Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ – директор Анатолій Вдовічен, його заступники Василь Кифяк й Ірина Лошенюк, Юрій Королюк;

- Університету менеджменту безпеки (м. Кошице, Словаччина) – проректор з міжнародних зв’язків Ігор Брітченко;

- Ужгородського торговельно-економічного інституту ДТЕУ – завідувачка кафедри Радміла Підлипна.

Особливу увагу під час обговорення було приділено меті та фокусу освітніх програм, спрямованих на формування фахових компетентностей, обговорено основні та вибіркові компоненти, програмні компетентності, матрицю відповідності програмних компетентностей компонентам освітньої програми та матрицю забезпечення програмних результатів навчання відповідним компонентам освітньої програми.

Чернівецький торговельно-економічний інститут висловлює щиру вдячність партнерам за слушні пропозиції та приділений час, змістовну роботу щодо удосконалення освітніх програм здобувачів вищої освіти.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!



Фотозвіт...


Робоча зустріч з обговорення освітніх програм