Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Культурно-просвітницький захід «Тарас Шевченко – геній без наступника»
З нагоди святкування 210-ї річниці дня народження Тараса Григоровича Шевченка кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри менеджменту, маркетингу і міжнародної логістики ЧТЕІ ДТЕУ Наталія Максим'юк організувала та провела культурно-просвітницький захід «Тарас Шевченко – геній без наступника». Захід об’єднав тих, хто любить, оберігає, популяризує та шанує пам’ять про людину, яка стала для України людиною-символом, людиною-знаком, людиною-фокусом.

Студенти мали можливість ознайомитися з маловідомими фактами про життя генія, проаналізувати неймовірний зв’язок його творчості з сьогоденням, зрозуміти його імперативи через століття: «МОВА», «ІДЕНТИЧНІСТЬ», «В СВОЇЙ ХАТІ СВОЯ ПРАВДА І СИЛА, І ВОЛЯ», «БОРОТЬБА», «ПЛАТА ЗА ЛЮБОВ ДО КАТА».

Безперечно, такі культурно-просвітницькі заходи в умовах сьогодення мають особливу вагу, адже вони спрямовані не тільки на популяризацію рідної мови, пам’ять про найвидатніших особистостей, а й на формування свідомого громадянина Української держави.Фотозвіт...


Культурно-просвітницький захід «Тарас Шевченко – геній без наступника»