Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Круглий стіл на тему:
«Податкова політика як антикризовий засіб в умовах воєнного стану»
10 квітня 2024 року кафедрою фінансів, обліку і оподаткування проведено круглий стіл на тему: «Податкова політика як антикризовий засіб в умовах воєнного стану», у якому брали участь працівники Головного управління Державної податкової служби у Чернівецькій області, викладачі та стейкголдери ЧТЕІ ДТЕУ, здобувачі вищої освіти ОС «бакалавр» освітніх програм «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» та ОС «магістр» освітніх програм «Фінансовий моніторинг та податковий менеджмент», «Облік і оподаткування». Захід проводився в приміщенні ГУ ДПС у Чернівецькій області.

З вітальним словом виступила в.о. начальника ГУ ДПС у Чернівецькій області Теодозія Чернецька, яка охарактеризувала основні напрями роботи ДПС, важливість сплати податків в умовах воєнного стану, зацікавила студентів перспективами працевлаштування в податкових органах.

Д.е.н., професор Василь Кифяк, заступник директора ЧТЕІ ДТЕУ, визначив важливість співпраці ЗВО з податковими органами у процесі підготовки фахівців для сфери фінансів, обліку та оподаткування.

Фахівці податкової служби Марія Лукань, Володимир Петкович та Марія Коцим’юк розповіли про новації електронних сервісів податкової служби обслуговування платників податків, які надають розширені можливості взаємодії з податковими органами дистанційно, зокрема через сервіси як «Е-кабінет», Телеграм чат-боти «InfoTAX», «StopViolationBot», «SKARGA KPR DPS», охарактеризували особливості кампанії декларування доходів громадян у 2024 році.

Цікавою та жвавою виявилася дискусія щодо можливостей подальшого підвищення ефективності роботи податкових органів через діджиталізацію взаємовідносин з платниками податків, зокрема у процесі контрольно-перевірочної роботи.

Наприкінці зустрічі завідувач кафедри фінансів, обліку і оподаткування ЧТЕІ, д.е.н., проф. Алла Чорновол подякувала податківцям за традиційну співпрацю в процесі підготовки фахівців спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», змістовне і плідне засідання круглого столу та висловила сподівання на подальшу взаємодію на освітянській ниві.Фотозвіт...Круглий стіл на тему: «Податкова політика як антикризовий засіб в умовах воєнного стану»