Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Зустріч студентів ЧТЕІ ДТЕУ
з Президентом України Володимиром Зеленським
12 квітня 2024 року одні з найкращих студентів Чернівецького торговельно-еконочного інституту ДТЕУ мали честь зустрітися з Президентом України Володимиром Зеленським. На робочу зустріч, яка проходила в ЧНУ ім. Ю. Федьковича, були запрошені: Вадим Мироняк, Данило Вдовічен, Максим Танасійчук, Ростислав Микичук, Катерина Іванюк, Марія Фірчук, Олександра Базюк, Віталіна Долінська, Дмитро Чех, Аделіна Конська.

Глава держави поспілкувався з українською молоддю про країну, її майбутнє та роботу над аналогом плану Маршалла для України.

Зокрема, Президент розповів, що в цьому плані основне питання - відновлення України: її енергетики, технологій, економіки. За попередніми розрахунками, йдеться про близько 700 млрд дол. США, але, як він зазначив, ця сума не остаточна.

«Ми з вами не знаємо реальних сум, тому що ми не закінчили війну. Коли вона закінчиться, буде проаналізовано все. Загалом, партнери погоджуються, що відновлювати Україну будуть усі. Що суми такі, скажімо так, зрозумілі, і вони доступні. Будемо вірити і сподіватися на порядність партнерів - те, що вони говорять, що вони це акцептують, а не просто говорять», - сказав він.

Пан Президент також висловив упевненість у тому, що найближчими роками Україна стане членом ЄС і НАТО.

Студентам зустріч надзвичайно сподобалась, вони отримали відповіді на багато питань, які особливо хвилюють молодь. Глава держави додав, що після закінчення війни в Україні також розвиватимуться різні напрями освіти і країна потребуватиме фахівців нового покоління у різних галузях.Фотозвіт...Зустріч студентів ЧТЕІ ДТЕУ з Президентом України Володимиром Зеленським