Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Участь ЧТЕІ ДТЕУ у всеукраїнському проєкті
«Вільні читають українською»
Протягом березня-квітня 2024 року студенти, викладачі і співробітники Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ проводили збір україномовних книг у рамках всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською». Мета – поповнення бібліотечних фондів, створення бібліотечних куточків, формування книжкових поличок в укриттях і гуманітарних штабах у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській та Сумській областях, постраждалих внаслідок російської військової агресії.

11 квітня 2024 року відбулась передача зібраної літератури українською мовою, опублікованої в останні роки. Серед видань: інтригуючі детективи, захоплюючі романи, яскраво ілюстровані дитячі книжки, збірники поезій та класика української літератури.

Організаторами акції в ЧТЕІ стали працівники бібліотеки – завідувачка Корольова Тетяна Діонісіївна та провідний бібліотекар Швайчук Надія Яремівна.

Сподіваємось, що жителі міст, які проживають під постійними обстрілами, зможуть проводити час в укриттях за читанням книжок, і це покращить їхній психоемоційний стан.

Дякуємо усім небайдужим поціновувачам книг, які взяли участь у цьому проєкті!

І безмежно пишаємось тим, що саме наш колектив зібрав найбільшу кількість книг серед усіх закладів освіти в Чернівецькій області!Фотозвіт...Участь ЧТЕІ ДТЕУ у всеукраїнському проєкті «Вільні читають українською»