Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Зустріч студентів з представником
Національної патрульної поліції в Чернівецькій області
9 травня 2024 року в актовій залі Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ відбулася зустріч студентів з представником Національної патрульної поліції в Чернівецькій області. Профорієнтаційно-виховний захід проводив начальник відділу зв’язків з громадськістю Національної патрульної поліції в Чернівецькій області, майор Ігор Пастух. Також на зустрічі були присутні заступник директора з навчально-педагогічної роботи, організації та забезпечення освітньо-виховного процесу Ірина Лошенюк та начальник навчального відділу Ірина Мустеца.

Під час зустрічі поліцейський детально ознайомив студентів з умовами працевлаштування в Національній патрульній поліції в Чернівецькій області та запросив до її лав. Зустріч студентам надзвичайно сподобалась, про що свідчили численні запитання до гостя щодо відповідальності водіїв за порушення правил дорожнього руху, про штрафи і звернення до правоохоронних органів. Цікавили студентів і повноваження та відповідальність патрульних поліцейських.

Отриману інформацію і роздатковий матеріал про умови працевлаштування в патрульній поліції представники ради студентського самоврядування ЧТЕІ ДТЕУ поширили в усі студентські групи.

Наприкінці зустрічі начальник навчального відділу Ірина Мустеца подякувала майору за цікаву зустріч, а також зазначила, що багато випускників інституту працюють і будують відмінну кар’єру в складі Національної патрульної поліції Чернівецької області.

Фотозвіт...Зустріч студентів з представником Національної патрульної поліції в Чернівецькій області