Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Лекція-презентація
«1939-1945. Ніколи знову»
13 травня 2024 року у Чернівецькому торговельно-економічному інституті Державного торговельно-економічного університету для студентів 1 курсу відбулася лекція-презентація «1939-1945. Ніколи знову», присвячена 79-й річниці підписання акту капітуляції нацистської Німеччини у Другій світовій війні. Її організатором став професор кафедри харчових технологій, готельно-ресторанного і туристичного сервісу Вадим Ореховський.

На початку лекції Вадим Олегович наголосив, що Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою подією в історії людства. Під час війни були здійснені найбільші в історії злочини проти людства, а також уперше і востаннє використана атомна зброя. Лектор зазначив, що для України війна – це національна трагедія, під час якої українці, позбавлені власної державності, змушені були воювати за чужі інтереси.

На завершення Ореховський В.О. наголосив, що зараз, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором – путінською Росією. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності.

У рамках лекції увазі аудиторії був представлений документальний фільм «Україна у Другій світовій війні».

Лекція викликала щирий інтерес у студентської аудиторії.

Такі заходи сприяють підвищення обізнаності студентів про історичне минуле власної країни та сприяють вихованню почуття патріотизму і гордості за свою Батьківщину.

Фотозвіт...Лекція-презентація «1939-1945. Ніколи знову»