Нагородження кращих науковців Буковини
19 травня 2024 року з нагоди відзначення Дня науки в Україні в сквері імені Сидора Воробкевича відбулося нагородження кращих науковців Буковинського краю. З привітальним словом виступила директорка Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації Сакрієр Оксана Леонидівна.
Цьогоріч гідним представником Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ став Багрій Конон Леонідович, к.е.н., доцент кафедри фінансів, обліку і оподаткування, голова профкому. Конона Багрія нагороджено почесною грамотою Чернівецької обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток науково-технічного потенціалу Чернівецької області.
Колектив ЧТЕІ ДТЕУ щиро вітає Конона Леонідовича та сердечно зичить подальших наукових досягнень та життєвих перемог!