Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Міжнароднй науковий симпозіум
«Досвід. Знання. Виклики сучасності»
23 травня 2024 року науковці ЧТЕІ ДТЕУ взяли участь онлайн у ХIV Міжнародному науковому симпозіумі «Досвід. Знання. Виклики сучасності», який відбувся у Бухарестському університеті ARTIFEX (Румунія). Співорганізатором симпозіуму виступив Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету.

З вітальним словом для учасників симпозіуму виступив заступник директора з науково-методичної роботи, міжнародних зв’язків та інноваційного розвитку Василь Кифяк, який зазначив, що участь науковців з України у міжнародних заходах Румунії стала уже гарною традицією. Особливо приємно брати участь у конференціях університету ARTIFEX, з яким налагоджена багаторічна співпраця інституту. Сьогоднішня конференція стане ще одним заходом, який зміцнить дружні відносини між нашими закладами вищої освіти.

Також активну участь у роботі симпозіуму взяв к.е.н., доцент кафедри фінансів, обліку і оподаткування, голова профкому Конон Багрій. Під час симпозіуму обговорювались важливі соціально-економічні питання, зокрема вплив воєнної агресії на розвиток всієї світової економіки.

Дякуємо Бухарестському університету ARTIFEX за тісну співпрацю між нашими закладами вищої освіти та за спільні проєкти в освітній, науковій та дослідницькій діяльності!

Фотозвіт...Міжнароднй науковий симпозіум «Досвід. Знання. Виклики сучасності»