Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Засідання вченої ради ЧТЕІ ДТЕУ30 травня 2024 року відбулося засідання вченої ради ЧТЕІ ДТЕУ. На початку засідання директор ЧТЕІ ДТЕУ Анатолій Вдовічен вручив почесні нагороди конкурсу Національного банку України «Global Money Week 2024» (кубок, дипломи та сертифікати) завідувачу кафедри фінансів, обліку і оподаткування Аллі Чорновол, к.е.н., доценту Юлії Маначинській, к.е.н., доценту Любові Гут, студенту Богдану Кочергану. Також висловив вдячність всьому колективу кафедри фінансів, обліку і оподаткування та студентству, завдяки ініціативності яких інститут ввійшов у п’ятірку найактивніших закладів вищої освіти серед учасників конкурсу. На засіданні вченої ради розглядалися важливі питання організації освітнього процесу та прийнято відповідні рішення.

1.

Про затвердження ліміту стипендіатів, яким буде призначатись академічна стипендія у І семестрі 2024-2025 н.р.

Затверджено постанову

2.

Про затвердження Плану підвищення кваліфікації науково-педагогічних і педагогічних працівників Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ на 2024-2025 н.р.

Затверджено постанову

3.

Про затвердження Правил внутрішнього розпорядку в студентському гуртожитку Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ

Затверджено постанову

4.

Про затвердження Типового положення про науковий гурток кафедри ЧТЕІ ДТЕУ

Затверджено постанову

5.

Про рекомендацію до видання навчального посібника

Затверджено постанову

6.

Різне

Занесені рішення до протоколуФотозвіт...


Засідання вченої ради ЧТЕІ ДТЕУ