Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Підписання меморандуму про співпрацю між ЧТЕІ ДТЕУ
та ТОВ «Оптіма Хотел Менеджмент»
29 травня 2024 року відбулося офіційне підписання меморандуму про співпрацю між Чернівецьким торговельно-економічним інститутом Державного торговельно-економічного університету та ТОВ «Оптіма Хотел Менеджмент». Згідно з ним, сторони планують розвиток двостороннього співробітництва у сфері готельно-ресторанного бізнесу, обмін досвідом через залучення фахівців-практиків до освітнього процесу, проведення спільних науково-практичних досліджень, підвищення кваліфікації та практичну підготовку, а також проведення різноманітних освітніх і фахових заходів.

Після підписання меморандуму директор ЧТЕІ ДТЕУ Анатолій Вдовічен, представник компанії Олена Ліфіренко, завідувачка кафедри харчових технологій, готельно-ресторанного і туристичного сервісу Каріна Паламарек, доцентка кафедри менеджменту, маркетингу і міжнародної логістики Ольга Вдовічена обговорили першочергові кроки для реалізації положень Меморандуму, а також перспективи запровадження дуальної освіти за освітніми програмами «Готельно-ресторанна справа», «Харчові технології», «Готельно-ресторанний менеджмент».

Також пані Олена зустрілася зі студентством і розповіла їм про основні напрями, специфіку роботи ТОВ «Оптіма Хотел Менеджмент», інноваційні підходи в сфері гостинності, акцентувала увагу на трендах готельного і ресторанного бізнесу. Під час зустрічі для студентів провели презентацію підприємства, розповіли про важливість брендингу та підбір кваліфікованого персоналу.

Така співпраця сприятиме підвищенню рівня обізнаності серед студентства та мотивуватиме до навчання і самовдосконалення!

Фотозвіт...Підписання меморандуму про співпрацю між ЧТЕІ ДТЕУ та ТОВ «Оптіма Хотел Менеджмент»