Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Чернівецький торговельно-економічний інститут ДТЕУ
у п’ятірці найактивніших учасників «Global Money Week 2024»
За підсумками конкурсу «Global Money Week 2024» Чернівецький торговельно-економічний інститут ДТЕУ зайняв п’яту позицію у рейтингу серед інших 110 ЗВО України.

Конкурс проводився у рамках міжнародної кампанії з підвищення фінансової обізнаності дітей та молоді «Всесвітній тиждень грошей», організованої Національним банком України.

За результатами конкурсу було визначено найбільш активні ЗВО України, які організували найбільшу кількість заходів, розкрили тематику міжнародної кампанії, задіяли найбільшу кількість слухачів та учасників заходів, взаємодіяли з партнерами та забезпечували інформування.

Переможців нагородили дипломами, кубками, сертифікатами (кожен – на суму 7 тисяч гривень) для придбання економічної літератури та навчальних матеріалів з фінансової грамотності для поповнення книжкового фонду бібліотеки та сертифікатом експерта з фінансової грамотності від міжнародної організації Junior Achievement Ukraine.

30 травня 2024 року у ЧТЕІ ДТЕУ відбулося вручення отриманих нагород учасникам та організаторам «Всесвітнього тижня грошей» в нашому закладі. Під час вручення директор інституту, д.е.н., професор Анатолій Вдовічен зазначив, що участь у таких заходах сприяє формуванню у студентів необхідних знань про фінансову грамотність та підвищення їх обізнаності з усіма сторонами сфери фінансів.

ЧТЕІ ДТЕУ висловлює щиру подяку завідувачу кафедри фінансів, обліку і оподаткування Аллі Чорновол, начальнику навчального відділу Ірині Мустеці, доценту кафедри фінансів, обліку і оподаткування Юлії Маначинській та доценту кафедри менеджменту, маркетингу і міжнародної логістики Аллі Шимко за організацію та проведення заходів для студентів інституту, а також Галині Фербей, студентці 4 курсу спеціальності «Облік і оподаткування», за участь у вікторині від Кіберполіції; Богдану Кочергану, студенту 2 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», за участь у конкурсі «Мистецтво надійних паролів» та всім викладачам і студентам інституту за активну підтримку у проведенні заходів у рамках тижня Global Money Week 2024.

Фотозвіт...Чернівецький торговельно-економічний інститут ДТЕУ у п’ятірці найактивніших учасників «Global Money Week 2024»