Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Студентський круглий стіл на тему
«Сучасні виклики та інноваційні практики управління підприємствами в умовах ризиків»
11 червня 2024 року у Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ було проведено студентський круглий стіл на тему «Сучасні виклики та інноваційні практики управління підприємствами в умовах ризиків».

Організатором заходу виступила кафедра менеджменту, маркетингу і міжнародної логістики. Модерувала круглим столом завідувачка цієї ж кафедри, к.е.н., доцентка Валентина Чичун.

На початку зустрічі із вітальним словом виступив заступник директора ЧТЕІ ДТЕУ, д.е.н., професор Василь Кифяк. Василь Федорович зазначив актуальність заявлених питань та наголосив на важливості їх обговорення саме з представниками бізнесу.

Для повного відкриття заявленої теми та визначення актуальних проблем розвитку підприємств до спікерства були запрошені провідні фахівці-практики Буковини та стейкголдери.

З доповідями виступили:

1) Наталія Гаврилиця, власниця та СЕО українського молодіжного та підліткового бренду одягу «GIIP_UA»; тема доповіді - «Інновації та тренди»;

2) Галина Дарчук, бізнес-наставниця, власниця Консалтингового центру «DARCHUK CONSULTING»; тема доповіді - «Сучасні виклики та інноваційні практики підприємств в умовах війни»;

3) Юрій Чалапчій, к.ф.-м.н., директор МПП ВКФ «КАСКАД ДЕВЕЛОПЕРС ГРОУП»; тема доповіді - «Сучасні інноваційні програмні рішення для бізнесу».

Також участь у круглому столі взяли викладачі кафедри менеджменту, маркетингу і міжнародної логістики та студенти ОС «магістр» освітніх програм «Міжнародна логістика та управління ланцюгами постачання», «Менеджмент маркетингової діяльності», «Фінансовий моніторинг та податковий менеджмент», які активно задавали запитання та дискутували.

Під час плідної роботи Наталія Гаврилиця зазначила, що ефективне функціонування бізнесу неможливе без стабільного і тривалого розвитку, головну роль в якому відіграє процес впровадження інновацій. Галина Дарчук озвучила і підтвердила важливий і принциповий меседж - «працюємо або на фронті, або для фронту».

Юрій Чалапчій розкрив особливості та потенціал інформатизації бізнес-процесів середніх і великих підприємств саме вітчизняними розробками. Юрій Юрійович наголосив на перспективності автоматизації управлінської і облікової складових підприємства, потребу захисту його економічних даних.

Дякуємо нашим спікерам за цікаві доповіді, актуальну інформацію та практичні рекомендації. Щиро сподіваємося реалізувати зазначені рекомендації у мирний час для розвитку країни.

Фотозвіт...Студентський круглий стіл на тему «Сучасні виклики та інноваційні практики управління підприємствами в умовах ризиків»