Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Практичний вебінар на тему
«Чи можуть нейромережі допомогти у просуванні психолога?»
6 квітня 2023 року для викладачів та студентів ОС «магістр» ЧТЕІ ДТЕУ був проведений практичний вебінар на тему «Чи можуть нейромережі допомогти у просуванні психолога?». Спікером вебінару виступив канд. фіз.-мат. наук, співзасновник компаній «Розумні ігри» та «Individual Marketing», адміністратор «AI Club» Іван Блажнов.

Вебінар був призначений для фахівців консультуючих професій: психологів, коучів, контент-менеджерів, підприємців та фрілансерів, які застосовують для просування своїх товарів і послуг мережу Інтернет, особливо соціальні мережі. При цьому вони застосовують такі інструменти, як пошукова оптимізація, таргетована реклама, чат-боти, АІ-сервіси, банерна реклама, а також органічне просування.

Для розкриття зазначених питань пан Іван презентував сучасні професійні аспекти використання нейромереж при просуванні товарів та послуг, наводив практичні кейси, демонстрував реальні приклади. До роботи вебінару постійно підключалась професійний психолог Юлія Кантарович, яка розповідала про особливості роботи психологів і коучів, надавала практичні поради.

Щиро дякуємо спікеру Івану Блажнову за новий та корисний досвід, актуальну інформацію та практичні поради.


Фотозвіт...


Практичний вебінар на тему «Чи можуть нейромережі допомогти у просуванні психолога?»