Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Лекція-презентація «Микола Міхновський – перший ідеолог самостійної України»
18 квітня 2023 року у Чернівецькому торговельно-економічному інституті Державного торговельно-економічного університету для студентів 1 курсу відбулася лекція-презентація з нагоди 150-річчя від дня народження М. Міхновського – громадського та політичного діяча, учасника боротьби за незалежність України в XX столітті «Микола Міхновський – перший ідеолог самостійної України».

Її організатором став Вадим Ореховський, доктор історичних наук, професор кафедри харчових технологій, готельно-ресторанного і туристичного сервісу. У заході також взяли участь заступник директора інституту Ірина Лошенюк, начальник навчального відділу Ірина Мустеца, викладачі інституту.

На початку заходу лектор зазначив, що на думку істориків, постать ідеолога державної самостійності України Миколи Міхновського є однією з найбільш суперечливих і трагічних. Протягом відносно короткого життя він встиг заявити про себе не тільки як громадський діяч і політик, але і як юрист, публіцист та організатор українських Збройних сил.

Під час лекції студенти мали змогу переглянути документальні фільми «Справа. Микола Міхновський» та «Микола Міхновський: ідеї та приватне життя».

В умовах сьогодення такі патріотичні заходи є вкрай необхідні, адже вони вселяють надію на перемогу, підсилюють віру в наших захисників і сприяють підвищенню обізнаності студентів про історичне минуле власної країни та вшануванню пам’яті людей, які віддали своє життя за незалежність України.


Фотозвіт...


Лекція-презентація «Микола Міхновський – перший ідеолог самостійної України»