Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

Студентська наукова конференцію іноземними мовами
«Воєнний стан в Україні: виклики для економіки»




10 квітня 2023 року на базі ЧТЕІ ДТЕУ було проведено студентську наукову конференцію іноземними мовами «Воєнний стан в Україні: виклики для економіки».

Захід розпочала модератор конференції, доцент кафедри фінансів, обліку і оподаткування, к.філол.н. Ірина Гнатишена, яка наголосила на актуальності питань, пропонованих для обговорення, а також підкреслила важливість презентування наукових здобутків саме іноземними мовами.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся заступник директора ЧТЕІ, д.е.н., професор Василь Кифяк, який відзначив актуальність проблемного питання впливу воєнного стану на соціально-економічні процеси в Україні та світі. Також Василь Федорович зазначив про необхідність постійного підвищення рівня володіння іноземними мовами у майбутніх фахівців.

Під час конференції із науковими доповідями англійською та німецькою мовами виступили такі студенти: Микола Левчук (1 курс, спец. Маркетинг»), Віталіна Долінська (1 курс, спец. «Харчові технології»), Катерина Іванюк (1 курс, спец. «Харчові технології»), Данило Вдовічен (2 курс, спец. «Управління бізнесом»), Валентина Адам (3 курс, спец. «Готельно-ресторанна справа»), Ніколь Стоколос (3 курс, спец. «Готельний і ресторанний менеджмент»), Катерина Андрусенко (4 курс, спец. «Готельний і ресторанний менеджмент»), Ангеліна Шупарська (4 курс, спец. «Готельний і ресторанний менеджмент»).

До обговорення презентованих досліджень долучилися викладачі та студенти інституту.

Підбиваючи підсумки конференції, модератор Ірина Гнатишена подякувала всім учасникам заходу за актуальні доповіді, слушні оцінки й коментарі. На завершення старший викладач кафедри менеджменту, маркетингу і міжнародної логістики Наталія Максим'юк висловила сподівання, що отримані нові знання та професійний досвід сприятимуть розвитку професійних та лідерських якостей у майбутніх фахівців.

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам конференції за активну участь, презентовані доповіді, предметне обговорення та прийняті висновки. Бажаємо подальших наукових здобутків та відкриттів у мирній, незалежній та процвітаючій Україні!


Фотозвіт...


Студентська наукова конференцію іноземними мовами «Воєнний стан в Україні: виклики для економіки»