Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015

День гостинності у ЧТЕІ ДТЕУ
27 квітня 2023 року у Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ відбувся День гостинності, на який завітали учні випускних класів загальноосвітніх закладів м. Чернівців та Чернівецької області. Активними учасниками заходу стали представники ліцеїв № 1, 12, 14, 18, 20, 21 м. Чернівців, Чернівецького професійного ліцею сфери послуг, Топорівського ліцею Городенківської громади, Чернівецького НВК «Лідер», ЗОШ № 3, 16, 20, 25, 30, 33 та ПТУ № 8.

Під час Дня гостинності усі відвідувачі мали змогу ознайомитись з матеріально-технічною базою інституту: навчальними аудиторіями, спеціалізованими лабораторіями та кабінетами, побутовими й адміністративними приміщеннями. Також учасників ознайомили із особливостями освітнього процесу за акредитованими спеціальностями та освітніми програмами, презентували їм нові освітні програми, розповіли про умови вступу у 2023 році. Гостей особливо зацікавила інформація про міжнародні програми обміну студентами, міжнародні стажування, працевлаштування випускників та інші переваги навчання у ЧТЕІ ДТЕУ.

Рада студентського самоврядування разом із викладачами провела для майбутніх абітурієнтів інтерактивний квест «Цікавий ЧТЕІ», під час якого вони мали можливість виконати інтелектуальні завдання і детально ознайомитися з навчально-адміністративним корпусом інституту.

За результатами проходження квесту визначено таких переможців:

1 місце – ліцей № 20 та ЗОШ № 20 міста Чернівці;

2 місце – ЗОШ № 33 та Топорівський ліцей;

3 місце – ліцей №1.

Всі учасники команд, які брали участь у квесті, виявилися активними та допитливими, за що їх було нагороджено грамотами директора ЧТЕІ ДТЕУ.

Щиро дякуємо всім, хтозміг відвідати наш День гостинності! Чекаємо вас у дружній родині ЧТЕІ ДТЕУ!!!


Фотозвіт...


День гостинності у ЧТЕІ ДТЕУ